Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Süs Havuzları


Süs Havuzu Modelleri

Tekzen kalitesiyle tüketicilerle buluşan dekoratif süs havuzu modellerinin tamamı firmanın internet sitesinde görülebilir. Yerleştirildikleri mekana oldukça şık bir görünüm sağlayan dekoratif havuz modelleri, damla şelale olarak adlandırılıyor. İç ya da dış mekanlarda kullanılabilen süs havuzları, su sesinin getirdiği huzur ve görselliğin birleşiminin ne kadar büyük değişiklik yaratabileceğini gösteriyor.

Süs Havuzu Nasıl Çalışır?

Süs havuzları fişe takılarak çalıştırılırlar. İçindeki su, ürünün bulunduğu yere göre buharlaştığı için haftada ortalama 2-3 litre arasında su eklenir. Bahçe süs havuzları, damla şelale biçiminde bir mekanizmaya sahip olmakla birlikte, bazı ürünlerde led ışık sistemi de bulunmaktadır. Elektriğe bağlanan bahçe süs havuzu, ışık sistemi ve fıskiyesinden akıttığı suyla evinize ya da bahçenize hoş bir ambiyans sağlar.

Ev, bahçe, alışveriş merkezleri, hastaneler, iş yerleri, restorant, apartman gibi yerler için tercih edebilecek süs havuzları, dekoratif olarak kullanılmakla birlikte insanları su sesiyle rahatlatma ve serinlik verme amacıyla da kullanılabilir.

Süs Şelalelerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Süs şelalesi şehir hayatındaki gürültü kirliliğinden uzaklaşıp, doğanın kucaklayıcı su sesiyle rahatlayarak, huzur bulmak isteyen insanların tercih edebilecekleri en uygun ve en kolay seçeneklerden birisidir. İster su perdesi gibi özellikle kapalı mekanlar için şık bir dokunuş imkanı sunan, isterseniz de fıskiyeli süs havuzu gibi açık ve kapalı mekanlarda doğal görünüme sahip olan dekoratif havuzları tercih edebilirsiniz.

Hemen her alanda kullanılması mümkün olan süs havuzları, doğal ortamlarda bulunmaktan hoşlanan kişiler için eşsiz bir fırsat sağlıyor. Havuz modellerindeki çeşitlilik, uygun fiyat garantisi, kolay bakım yapılabilirlik, dayanıklılık gibi özellikler sayesinde süs havuzları her geçen gün daha çok sayıda kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Çanak şeklinde, ağaç kütüğü içerisinde ya da daha küçük boyutlu modeller de Tekzen internet sitesinde bulunuyor.

Damla Şelale Su Perdesinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı renk seçenekleri bulunan damla şelale su perdesi modelinin, tabanındaki çıkıntıda yer alan doğal taşlar sayesinde, doğayla uyum seviyesinin artması mümkün. Değişik renklerde su perdesi modelleri ise, iç mekan mobilyalarıyla ahenk sağlanabilmesi bakımından önem taşıyor. Paslanmayan metal bir çerçevesi olan ürünün, 6 milimetre kalınlığındaki camı darbelere karşı koruma sağlıyor. Bahçe dekorasyonu ile ilgilenmeyi seviyorsanız bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bahçe havuzu olarak da kullanılabilen damla şelale su perdeleri, üretici firma tarafından çizilme ve çatlamaya karşı sıcak fırın boya işleminden geçirilmektedir. Bu bakımdan, su perdelerinin zarar görme ihtimali düşük olmaktadır. Kırılmaya karşı son derece dayanıklı olarak üretilen su perdesi modelleri satın alınarak, standart ve klişe dekorasyonların dışına çıkmak mümkündür. Oldukça özgün tasarımlara sahip olan ürünler sayesinde, elegan bir mekanda bulunmak çok kolay.

Süs Havuzu Nasıl Temizlenir?

Süs havuzlarının suları düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Suyun temizlenmesi ve yenilenmesi havuzdaki bakteri ve kötü koku oluşumunun önüne geçmektedir. Ancak, yapılan bu temizliğe rağmen su perdesi modellerinde metal çerçevenin de zaman zaman silinmesi veya yıkanması gerekmektedir. Haftalık su ilavesi, bahçe dekorasyonu amacıyla da kullanılabilen süs havuzlarının tamamen temizlendiği anlamına gelmemektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT