Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Set Üstü Aydınlatma Modelleri

Dış mekan ve bahçe dekorasyonu için kullanabileceğiniz aydınlatma modelleri gösterişli detayları ile dikkat çekiyor. Tekzen aydınlatma modelleri ile aydınlatma ihtiyacınızı karşılarken bir yandan da mekana mükemmel bir hava kazandırabilirsiniz. Farklı materyallerin kullanıldığı tasarımlar uzun süre verimli kullanım özelliğine sahip. Set üstü aydınlatmaları, klasik ve modern dekorasyonda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Bahçe Aydınlatması Nasıl Olmalı?

Dekoratif aydınlatma seçimi yaparken öncelikle bahçedeki konseptin tamamına bakmanız gerekiyor. Modern bir biçimde dekore ettiğini bahçe için mini direk biçiminde tasarlanan metal görünümlü LED aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Klasik dekorasyonlar için bakır ve altın tonların kullanıldığı nostaljik detaylı modelleri değerlendirebilirsiniz. Her iki durumda da seçtiğiniz aydınlatmanın yeterli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Özellikle büyük bahçelerde güçlü aydınlatma daha uygun olur.

Set üstü aydınlatmaları özellikle bahçenizdeki yürüyüş yolu boyunca belli aralıklarla yerleştirebilirsiniz. Böylece istediğiniz düzeyde bir aydınlatmaya sahip olurken karanlıkta bahçede gezmeyi de kolaylaştırabilirsiniz. Silerseniz aynı aydınlatmaları bahçenin geneli için kullanarak uyumlu bir dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Set Üstü Aydınlatmaların Özellikleri Nedir?

Tasarımların şıklığı ve zenginliği bir yana set üstü armatür modelleri farklı ebatları ile de dikkat çekiyor. Bahçenize uyum sağlayacak ebatlara sahip bir model seçerken ürünün aydınlatma gücünü de seçebiliyorsunuz. Bahçe aplikleri 60 Watt polikarbon aydınlatma seçeneklerinden 8 Watt LED ampullü aydınlatmalara kadar farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Akrilik camdan ürünler de sıklıkla tercih edilen aydınlatmalar içerisinde yer alıyor.

Dayanıklı dış yapıları sayesinde farklı hava şartlarında görsel dokularını koruyabilen modeller yağmurda ya da güneşte görsel bozukluk yaşamıyor. Ürünleri incelediğinizde bir kısmının toz boya ile boyanarak dayanıklılıklarının artırıldığını görebilirsiniz. Bahçenizde tasarruflu ve doğal bir aydınlatma için ise LED gün ışığı özelliğine sahip ürünleri değerlendirebilirsiniz. Set üstü aydınlatmaları sabitleyerek de kullanabilirsiniz.

Set Üstü Aydınlatmaların Çalışma Prensibi Nedir?

Set üstü aydınlatma armatürleri, aydınlatma özelliklerinin dışında mekanın dizaynında son dokunuş yapmak isteyenler için orijinal bir ürün grubudur. Şık detaylara sahip modellerde kullanılan motifler görsel bir şölen yaşamanıza yardımcı olur. Bu görsellik gündüz dahi fark edilirken gece aydınlatma sisteminin de devreye girmesi ile maksimum seviyeye ulaşır. Peki ürünlerdeki çalışma prensibi nasıldır?

Set üstü aydınlatma modellerinin farklı çalışma biçimlerine sahiptir. Son yıllarda daha çok tercih edilen güneş enerjili aydınlatmalar tasarruf da yapmanızı sağlıyor. Gündüz güneşten aldığı enerjiyi gece aydınlatma için kullanıyor. Fakat dekoratif yanı biraz daha öne çıkan modeller ise bahçenin elektrik sistemine bağlanıyor. Siz de bahçeniz ve kendiniz için en uygun modeli ürün grubundan satın alabilirsiniz.

Set Üstü Armatürlerin Fiyatları Nedir?

Set üstü aydınlatma armatürleri çeşitlilik bakımından farklı zevklere hitap edebiliyor. Aydınlatmaların çalışma biçimleri, ebatları, üründe kullanılan materyaller ve aydınlatmanın güç düzeyi fiyatları etkileyen başlıca sebepler arasında bulunuyor. Buna rağmen ürünlerin zengin bir sıkalaya sahip olması fiyat aralığını da genişletiyor. Ürün grubunda bütçenize uygun modelleri siz de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT