Toplam 38 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kapı & Pencere Sineklikleri


Kapı & Pencere Sineklikleri

Yaz gelince evlerde camlar açılır, sıcak havaya karşı bir parçada olsa serinlemeye çalışılır. Ancak açık camlar, balkonlar sadece serinliği değil böcekleri de evinizin içine çeker. Yaz aylarının güzel havalarını teninizde sinek ısırığı nedeniyle oluşan kaşıntıyla geçirmek istemiyorsanız bunun için alabileceğiniz pratik çözümler sizi bekliyor. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza çözüm bulacak Mobilya & Dekorasyon, Bahçe, Bahçe kovucuları kategorisi altında yer alan kapi pencere sineklikleri arasında seçim yapmaktır. 


Modeller farklı boylarda kullanım alanları için üretilen, sineklerin rahatça evinize girmesini önleyen özel çözümlerdir. Evinizde salon, mutfak ve yatak odası gibi  özel alanlarınızda haşere vızıltısından uzak zamanlar geçirmek istiyorsanız, kapı sinekliği ve pencere sineklik seçenekleri arasında size uygun ürünleri bulabilirsiniz. 


Farklı odalarınızda kullanım kolaylığı sağlayacak modelleri inceleyerek size uygun ürünü seçebilirsiniz. Siyah, beyaz renklerde sunulan ürünler arasında ister düz, ister pileli, dikey ya da yatay çeşitler size çözüm olacaktır. Ev ya da iş yerlerinizde haşerelerden uzak huzurlu saatlere kavuşabilmek için sineklik çeşitlerini koruyucu bir kalkan olarak kullanabilirsiniz. Balkon ya da bahçeye açılan kapılar için üretilen modellerin güvenli rahatlığını bütün aile birlikte yaşayabilirsiniz. Böcek girecek endişesinden uzak yaz günlerinin ve gecelerinin tadını çıkarabilir, çocuklarınızı ve ailenizi sineklerden koruyabilirsiniz. Koruma altına almak istediğiniz alanlarınıza takacağınız seçenekler ile rahat bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz. 


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile kapı pencere sineklikleri arasında ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri kolaylıkla seçebilir, ürünlerin üzerine tıklayarak tüm detaylarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT