Toplam 118 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Toprak ve Torflar


Çim alanlarınız veya saksılarınız için besin değeri yüksek, PH dengesine sahip, %100 doğal, kaliteli torf ve toprak çeşitleri bahçe kategorisinin altında yer alan toprak kategorisi altında yer alıyor.


Alanında uzman markalardan; Tekzen, Yaprak Tarım, Agromak, Anadolu Tohum, Botanika, Compo, Hobisan, Yaprak Tarım tarafından üretilen torf ve toprak çeşitleri Tekzen güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor.


%100 organik içeriğe sahip, ilk büyüme aşamasındaki bitkilere besleyici yararlı elementleri sağlayan, bitkilerin büyümesini hızlandıran, bağışıklık sistemini güçlendiren, bitkilerin hastalıklara ve haşerelere karşı dirençli olmalarına yardımcı olan, bitkileri soğuktan, kuraklıktan ve su fazlalığından koruyan torf ve toprak çeşitlerini bu kategori altında inceleyebilirsiniz. 


Balkon ve saksı bitkileriniz için toprak karışımları; orkideye özel PH 5.5 değerli özel orkide toprağı; bitkilerinizin daha iyi beslenmesi ve gelişmesi için üretilmiş, topraktaki tuzlanma, kireçlenme, ve yüksek PH gibi olumsuz dış etkenleri ortadan kaldırmayı sağlayan toprak düzenleyici bu kategoride yer almaktadır. Ayrıca bahçe atıklarının tekrar doğaya kazandırılmasını sağlayan, toprağın yapısını, havalanma ve su tutma kapasitesini düzenleyerek değerli bir yetişme ortamının, verimli organik toprağın oluşmasını sağlayan bahçe kompesteri de bahçeniz için ihtiyaç duyacağınız ürünler arasında sunuluyor.


Bu kategori altında yer alan ürünler arasından bütçenize, bahçenizin veya saksınızın ihtiyacına en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Toprak ve torf fiyatları, toprak çeşitleri arasında karşılaştırma yapabilir; tercih ettiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT