Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Sulama Tabancası Çeşitleri

Hortum tabancası çeşitleri farklı ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Kullanışlı ve ergonomik tasarımı sayesinde bahçenizdeki sulama işlerini keyifli bir hale getiriyor. Ayarlanabilir fıskiyesi sayesinde suyu güçlü ya da zayıf şekilde püskürtmeniz mümkün hale geliyor. Kaymaz malzemesi sayesinde elinize tam oturur. Sökülebilir hortum başlığının kullanımı çok kolay.

Hortum Tabancası Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe sulama tabancası bahçedeki işlerinizde en büyük yardımcınız olacak! Çok fonksiyonlu hortum ucu tabanca eki sayesinde suyu istediğiniz şekilde aktarmanız mümkündür; ister damlatın, ister püskürtün. Narin saksı bitkilerini sulamak, toprak yüzeylerde hassas temizlik yapmak veya bahçe bitkilerinizi sulamak artık düşündüğünüzden çok daha keyifli. Her türlü hortuma bağlanabilir özellikteki sulama tabancası sayesinde size geniş bir kullanım alanı sunar.

Multi fonksiyonlu püskürtme tabancası sayesinde bitki işlerini yerine getirmek artık daha keyifli bir hal alıyor. Geliştirilen yenilikçi conta teknolojisi ile birlikte püskürtme modelleri arasında geçiş yaparken dahi damlatmayan bir sulama sağlar.

Hortum Tabancası Nasıl Takılır?

Hortum tabancası paslanmaz çelikten üretilmiş maşonu sayesinde uzun yıllar kir ve pasa karşı dayanıklıdır. Hortum başlığını kolay sökülen civatası sayesinde hızlıca takıp sulama işlemine başlayabilirsiniz. Yeni tasarımı sayesinde anahtar kullanmadan sadece el yardımı ile yerine monte edebilirsiniz. Hortum ucu fıskiye aparatı ile uyumlu olarak üretilen civatası ile her marka ve model hortuma monte etmeniz mümkündür.

Üzerinde bulunan rekor ile sağlam bir şekilde hortuma bağlanan ürün çok kullanışlıdır. Hızlıca sökülüp takılan hortum aparatları bahçede işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. Hortum tabancasının ayarlanabilir 6 hız fonksiyonu, farklı basınçlarda sulama yapma imkanı sunar. Ürünün sağladığı bir diğer yenilik ise dayanıklı ve kolay kavranan el tetiğidir.

Yenilenen Tasarımıyla Hortum Tabancası

Türkiye'nin ilk yapı marketi Tekzen, sektör tecrübesini her alanda olduğu gibi bahçe sulama sistemleri konusunda da müşterilerinin hizmetine sunuyor. Her türlü ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün yelpazesi ile bahçe işlerinde en yakın yardımcınız olacak. Bahçe sulama tabancası çeşitleri web sitesinde ve mağazalarda siz değerli müşterilerimizi bekliyor!

Paslanmaz çelik dış çeperi, metal ucu ve su sızdırmaz gövdesi ile istenmeyen su kayıplarına son verin, uygun fiyatlı ürünlerimizle bütçenizi koruyun. Sulamanın yanında temizleyici, istediğiniz basınca ayarlanabilir nozülleri sayesinde bahçenizin, evinizin ve arabanızın temizliğini de yapabilirsiniz. Suyu istediğiniz akış hızında aktarabilirsiniz ve sade dizaynı tek elle kontrol imkanı sunar. Sağlam ve kaliteli gövdesi darbelere dayanıklıdır.

Sulama Sistemleri Çözümlerimize Göz Atın

Bahçe sulamak artık zaman alıcı bir gündelik iş olmaktan çıkıyor! Çevresel koşullara duyarlı elektronik sensörlü sistemler sayesinde bahçeniz siz evde değilken bile sulansın. Zaman ayarlayıcıyı istediğiniz saate ayarlayın o sulasın, sulama işlemi bittiğinde otomatik olarak kapansın. Pil gerektirmeyen basit ve kolay sistemi sayesinde her bahçeye uygulanabilir. Size uygun sulama sistemlerini incelemek için kataloglara göz atın.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT