Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kürek ve Kazmalar


Bel Kürek Sapsız S320
Bel Kürek Sapsız S320
Temin Edilemiyor
Botanika Bahçe Mala
Botanika Bahçe Mala
Sadece Mağazada
41,99 TL
Tekzen Hobi Küreği
Tekzen Hobi Küreği
Sadece Mağazada
8,99 TL

Bahçe el aletleri kategorisinin altında yer alan bu bölümde, çok çeşitli markalara ait farklı boyutlara ve kullanım amaçlarına sahip ürünlere ulaşarak bahçelerinizdeki tüm düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Kazma ve kürekler bölümünde çok çeşitli bahçe setleri, dar ve geniş, ahşap saplı, katlanır, bahçıvan tarzı kürek çeşitleri ile sapsız bahçe malzemeleri, kazma sapları, çelik bel kürekleri, yaprak tırmıkları, katlanabilir tırmıklı kürekler, bahçe küreği takımları, tırmıklar, malalar, paslanmaz metalden yapılmış ürünler ile el kürekleri sizleri bekliyor.


Bahçeler için hazırlanmış setler içerisinde bahçe küreği setleri ile kürek, tırmık ve çapadan oluşan üçlü bahçe setleri sizleri bekliyor. Çoklu halde satışı yapılan bu setleri tercih edilerek bahçenizin tüm ihtiyaçlarını tek seferde ve avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ayrıca 3 parçalı setlerden satın alarak farklı türlerde ürünleri bir arada satın alabilirsiniz. Çeşitli boyutlardaki tırmık çeşitlerinden satın alarak toprak üzerinde gerekli işlemleri yapabilir ve yaprak gibi istenmeyen malzemeleri toprak üzerinden kolayca toplayabilirsiniz.


Bu bölümde saplı veya sapsız olarak satışa sunulan bahçe ürünleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Size en uygun sapsız bahçe ürünü ve en uygun uzunluktaki sapı ayrı ayrı satın olarak birlikte kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonlu katlanabilir ürünleri tercih ederek tek bir sapta birden fazla bahçe ürününü bir arada kullanarak alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Katlanabilir tırmıklı çeşitlerden satın alarak iki farlı aleti tek bir üründe birleştiren bu aletler sayesinde bahçe işlerini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.


Agromat, Botanika, Gardena, Homecare, Newline, Pratik, Raco Expert, Semak Makine, Sonax, Spear and Jackson, Tekzen, Tekzen Home ve Yaprak Tarım gibi kaliteli markalara ait kazma ve kürek çeşitleri arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünler barındıran bu bölümden dilediğiniz bahçe ürününü güvenli bir şekilde satın alarak bahçelerinizde düzen sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT