Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Bahçe Süpürgeleri


Bu kategoride, tüm teras ve bahçe işlerinizde size yardımcı olacak, güvenle kullanabileceğiniz kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü süpürgeleri bulabilirsiniz. Bahçe el aletleri kategorisindeki bu bölümde, bahçe süpürgelerini ve özelliklerini inceleyebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Formosa, Worth Garden, İşcar gibi farklı markaların ürünlerini inceleyebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz. Bahçe ve teras temizliğinde sizlere gerekli olacak yaprak süpürgesi, bahçe fırçası, teleskopik süpürgeler gibi tüm ürünler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.


113-156 cm boyutlarında, teleskopik ve ayarlı yaprak süpürgesi ile titiz bir bahçe temizliği yapabilirsiniz. Oldukça sağlam ve güçlü malzemeden yapılmış bu ürün ile etrafa dağılan ve savrulan yaprak ve bitkileri hijyenik bir şekilde ortadan kaldırabilir, bahçe veya teras gibi yerlerde düzenli ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayarlanabilir ve teleskopik özellikleri sayesinde hızlı ve pratik kullanım sağlayan yaprak süpürgesi, bahçenizde yapacağınız ince ve detaylı temizlik sırasında size çok yardımcı olacaktır. Pratik kullanımı ve fonksiyonel özellikleri sayesinde bahçe ve teras temizliğinde uzun yıllar güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, temizliğin vazgeçilmez birer parçası.


Boyutları ve yumuşak saplı yapısı sayesinde sizlere kendinizi yormadan temizlik imkanı veren modeller ise, evinizin her yerinde kullanabileceğiniz şekilde yapılmıştır. Elinize uygunluğu size rahat bir tutuş sağlarken, kaliteli malzemesi ise dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Temizlik sırasında oldukça fazla ihtiyaç duyulan ve her evde bulunması gereken bahçe süpürgeleri, Tekzen güvencesiyle ve kalitesiyle bütçenize en uygun şekilde satın alabilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT