Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Bahçe ve Yer Döşemesi Modelleri

Dekorasyon ile ilgili her geçen gün farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Son yıllarda ev dekorasyonunun yanı sıra bahçe dekorasyonları da oldukça popüler olmaya başladı. Bahçe yer döşemesi ve zemin kaplamaları tekzen.com.tr'den inceleyebilirsiniz.

Bahçe Döşemesi Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonunuzu yaptırdıysanız artık bahçenizle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Bahçenize en uygun ahşap yer döşemesi seçerken Tekzen'de yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Bahçe yer döşeme taşları yaptırırken ahşap yer döşeme, taş döşeme ve seramik döşeme kullanabilirsiniz. Bahçenizin alanı ve yapısı bu konuda size fikir verecektir.

Örneğin taş yer döşemesi isterseniz demir beton kalıpları alıp bahçenin en uygun noktasına yerleştirebilirsiniz. Kalıpların arasına dökeceğiniz betonlar kuruduktan sonra kalıplara uygun beton döşemelere sahip olabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemiyorsanız döşeme ustaları size yardımcı olacaktır.

Yer Döşemesi Nasıl Yapılır?

Yer döşemelerinde genellikle ahşap PVC döşemeler kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle suya dayanıklıdır. Dolayısıyla çürüme yapmazlar. Seramik ve karo döşemeler de en çok tercih edilen döşemelerdendir. Bahçe zemin kaplama modellerini yere döşemeden önce zeminin düz olmasına dikkat edilmelidir. Zemin yeterince düz değilse düzeltme şapı atılmalıdır.

Eğer düz olmayan zemine döşeme yapılırsa sonrasında ciddi sorunlar yaşanabilir. PVC yapıştırma ve düzenleme işlemleri hakkında detaylı bilginiz yoksa profesyonel bir döşeme uzmanından yardım alabilirsiniz. Kısaca tüm işlemlerin uygun kalitede yapılması oldukça önemlidir.

Bahçe ve Yer Döşemesi Nasıl Seçilir?

Yer döşemesi seçerken balkon veya bahçenizin alanı oldukça önemlidir. Döşeme yapılacak yere en uygun ürünleri seçerken alacağınız malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Ürün ne kadar sağlam olursa ömrü de bir o kadar uzun olacaktır.

Burada önemli olan bahçenizde düzenleme yapacağınız döşemenin malzemenin ne olacağına karar vermek. Sert hava koşullarında kaymayan ürünler seçerek hem sağlıklı hem de şık tasarıma sahip bahçeye sahip olabilirsiniz. Bahçe yer döşeme taşları birden fazla seçeneğe sahip. İstediğiniz renk modellere sayfada yer alan ürünleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu Malzemeleri

Bahçe dekorasyonu malzemeleri geniş bir skalaya sahiptir. Eğer henüz nasıl bir bahçe istediğinize karar vermediyseniz; seramik, karo, ahşap PVC ürünlerini detaylı bir şeklide inceleyip karar verebilirsiniz. Tercihinizi son zamanlarda doğal taşların kullanıldığı döşemelerden yana da kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT