Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Tırpanlar


Bosch AFS 23-37 Elektrikli Tırpan
Bosch AFS 23-37 Elektrikli Tırpan
Sadece Mağazada
949,90 TL
Maestro Mt9071 Motorlu Tırpan 35cc
Maestro Mt9071 Motorlu Tırpan 35cc
Sadece Mağazada
759,00 TL

Tırpan Modelleri

Bahçenizin bakımı için gerekli olan tırpan modelleri içinde benzinli tırpan, akülü tırpan, elektrikli tırpan ve ot biçme tırpanı gibi değişik modeller bulunmaktadır. Bahçe ve tarlalarınız da pratik bir biçimde kullanabileceğiniz tırpan çeşitlerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Tırpan Modelleri Nelerdir?

Benzinli tırpanlar benzin ve yağ ile elektrikli tırpanlar ise şarjlı olarak çalışır. Kullanım alanına göre profesyonel ya da yarı profesyonel olarak ayrılan modeller içinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bahçe makinaları içinde çim biçme tırpanı, tekerlekli tırpan gibi işlevsel diğer makinaları da bulabilirsiniz.

Benzinli sırt tipi tırpan modelleri sırt çantası biçiminde kolaylıkla taşınabilen bir cihazdır. Ayrıca omuza asılarak kullanılan yan tırpan modelleri de yine engebeli ve zorlu arazi şartlarına uygun olarak kolaylıkla taşınabilir.

Benzin Motorlu Tırpan Nasıl Kullanılır?

Ekinlerinizi ve otlarınızı verimli bir şekilde biçebileceğiniz benzin motorlu tırpan makinesi, kullanımın da öncelikle yakıt haznesine yeteri kadar benzin ve yağın eklenmesi gerekir. Kullanım esnasında motorun yüksek oranda ısınmasını önlemek amacıyla, cihazın yarım saatte bir durdurularak 10 dakika kadar soğutulması önerilir.

Bahçe makinelerini kullanırken cihazın makas kısmına gelebilecek cisimlerin sağa sola fırlayarak zarar verme ihtimaline karşı yüz siperliği, gözlük gibi kişisel korumalıklar ihmal edilmeden kullanılmalıdır. Yüksek kapasiteye sahip olan ve farklı kullanımlara hitap eden en uygun tırpan modellerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tırpan Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Motorlu, akülü ya da benzinli tırpan, modelleri içinden tercihinizi yaparken, hangi alanda kullanacağınızı belirlemiş olmanız gerekir. Küçük alanlar için yan tırpan modelleri ideal olurken aynı zamanda akülü ya da elektrikli modeller de tercih edilebilir.

Büyük ve geniş araziler için motorlu ya da benzinli tırpan modellerine yönelmeniz gerekirken evinizin bahçesi için kullanıma uygun olan elektrikli tırpan modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bahçelerinizde yer alan çimlerin güzel görünmesini sağlamak ve düzenlemek için çim biçme tırpanı modellerini inceleyebilirsiniz.

En Uygun Tırpan Modelleri

Elektrik kaynağına bağlayarak kullanabileceğiniz elektrikli tırpan modellerinin dışında, kullanım amacınıza yönelik alternatif çok sayıda tırpan modelini bulabilirsiniz. Maestro, Bosch, Einhell, Balatlı gibi markaların sunmuş olduğu kaliteli ve dayanıklı ürünlere Tekzen aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT