Toplam 33 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Solar Aydınlatma


Solar Dış Mekan - Bahçe Aydınlatma Çeşitleri

Ev balkon ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz solar lamba modelleri ekonomik ve çevre dostu kullanımları ile öne çıkıyor. Tekzen'de çok sayıda çeşidini bulabileceğiniz güneş enerjili lamba çeşitleri estetik açidan olduğu kadar i̇şlevsel olarak da avantajlı bir biçimde kullanılabiliyor.

Solar Aydınlatma Nedir?

Solar bahçe aydınlatma lambaları, güneşten almış olduğu enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürerek hiç bir elektrik bağlantısına gerek duymadan kullanabileceğiniz bir aydınlatma sistemidir. Güneş enerjili bahçe lambası kullanıldığı alanda etkin bir aydınlatma sağlamanın dışında, dekoratif açıdan da hoş görünümler elde etmenizi sağlar.

Güneş enerjisi ile şarj edilen pilleri sayesinde güneşin olmadığı zamanlarda da çalışabilen solar lamba çeşitleri dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Bahçe ve balkon gibi alanlarınız için uygun özellikler taşıyan solar lambalar değişik tasarımları ile dikkat çekiyor.

Solar Dış Mekan Aydınlatması Nasıl Çalışır?

Solar bahçe aydınlatma, otomatik sensörleri sayesinde gün ışığını algılayıp sönerken, akşam olduğunda yine otomatik olarak devreye girip aydınlatma sağlayan lamba çeşididir. Güneş enerjili bahçe aydınlatma lambası, harekete karşı duyarlı olduğundan, hareketsiz ortamlarda aydınlatma gücünü en aza indirerek yüksek bir enerji tasarrufu sağlar.

Daha fazla alanı daha az enerji ile uygun bir şekilde aydınlatmanızı sağlayan solar lamba çeşitleri gün ışığını depolayıp, hava karardığında ışıklandırma sağlayan bir sistemdir. Solar bahçe aydınlatma tasarımları içinde kelebek, serçe ve çiçek gibi modelleri de bulabilirsiniz.

Solar Aydınlatma Nasıl Kullanılır?

Güneş enerjisi ile çalışan solar bahçe aydınlatma sistemlerini yüksek performans ile kullanmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Satın aldığınız lambayı etkin bir şekilde kullanabilmek için güneşi gören bir alana yerleştirmeniz gerekir.

Lamba üzerinde yer alan panellerin, güneşten gelen ışığı tam olarak kullanabilmesi için bu alanların temizliğine son derece dikkat edilmesi gerekir. Güneş enerjili aydınlatma modelleri içinde, alüminyum, paslanmaz çelik ya da plastik malzemeden üretilmiş çok sayıda solar lamba çeşidini Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz.

Güneş Enerji Sistemleri

Çevre dostu olan ve güneş enerji sistemleri içinde sıklıkla tercih edilen solar lamba çeşitleri açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanabilir. Zenlite, Zenhome ve Tekzen gibi markaların yer aldığı ürünler içinden tercihiniz olanı hemen seçip sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT