Toplam 337 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Su Pompaları


Su Pompaları

Tekzen, ev ve bahçe gereksinimlerinizi karşılamak için bahçe makinaları bölümünde, dalgıç pompa, santrifüj pompa, bahçe pompası ve daha birçok çeşit su pompasını hizmetinize sunuyor. Sıvıların, düşük basınçtan yüksek basınca doğru hareket etmesini sağlayan pompa markaları çeşitlilik gösteriyor. Pedrollo marka su pompalarını da tüketicilerle buluşturan firma, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Su Pompaları Nasıl Çalışır?

Tekzen su pompaları ihtiyaca yönelik farklı çeşitlerde, bütçenize uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır. Yoğunluğu az olan sıvılar, temiz su ya da tarımsal alanlarda kullanılacak suları bu ürünler yardımıyla farklı bölgelere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Su pompaları hem tarım faaliyetlerinde hem de günlük kullanım açısından oldukça önemlidir. Çalışma sistemleri elektrik motorları ile doğrudan bağlantılı olup, var olan enerjiyi mekanik enerjiye dönüştürme üzerine kuruludur.

Birbirinden farklı su pompası modeli bulunmaktadır. Her modelin kullanım amacı ve yeri farklıdır. Tek kademeli olarak tasarlanan dalgıç pompaları çamur basma, drenaj ve genel endüstri gibi alanlarda kullanılırken; artezyen kuyularında derin kuyu dalgıç pompaları kullanılmaktadır. Bu nedenle, su pompası satın alırken, amaca uygun bir model belirlenmesi gerekmektedir.

Tekzen Su Pompası Tipleri

Pedrollo, Sumak ve birçok farklı marka Tekzen mağazalarında ve internet sitesinde ihtiyacınıza göre farklı tipte su pompası sunmaktadır. Dalgıç pompalar; foseptik dalgıç pompa, parçalayıcı bıçaklı foseptik dalgıç pompa, pis ve temiz su dalgıç pompası, drenaj dalgıç pompa, sintine dalgıç pompa, derin kuyu dalgıç motoru ve motorsuz dalgıç pompa olarak alt kategorilere ayrılmaktadır. Hangi gruptaki ürün ihtiyacınızı karşılıyorsa, o ürünü satın alabilirsiniz.

Sirkülasyon pompalarının ise bahçe pompası, flanşlı santrifüj pompalar, kademeli pompa, jet pompa, yatay pompalar, preferikal pompa, inventörlü dik milli pompalar, flatörlü keson kuyu pompaları, yandan emişli pompalar, tek fanlı pompalar gibi çeşitleri bulunmaktadır. Su pompası modellerinin güçleri, kapladıkları alanlar ve görünüşleri farklılık göstermektedir. Motorlarının büyüklüğüne göre pompa hacimleri de artmaktadır.

Su Pompası Malzeme ve Kalitesi

Tekzen tarafından tüketicilerle buluşturulan su pompaları, döküm, alüminyum döküm, plastik malzemeden gövde, paslanmaz malzeme flanş, döküm veya paslanmaz malzeme motor kapağı ve paslanmaz malzeme motor mili gibi malzemelerden üretilmiştir. Garanti kapsamında olan mekanizmalar, uzun süreli kullanımlara uygun olarak üretilmektedir. Oldukça dayanıklı olan pompa modelleri, su taşınması ihtiyacını karşılamak için idealdir.

Bahçe makineleri konusunda kendini kanıtlamış Tekzen, güvenilir ve dayanıklı ürünleri Türkiye'nin her yanına ulaştırabilmektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmanın internet sitesinde ürünlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ürün özellikleri kısmında, teknik ayrıntılara göz atarak beklentilerinizi karşılayan pompa modelini kısa sürede bulabilirsiniz. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize imkan veren firmadan ürün satın almak ve kaliteli hizmetle tanışmak için daha fazla beklemeyin.

İade, Değişim Koşulları ve Fırsatlar

Havale ve EFT yöntemiyle ödemelerde ekstra %3 indirim fırsatı sunulmasının yanında, 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Satın aldığınız ürün veya ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca su pompaları ve diğer ürünler için Tekzen telefonla sipariş hattı da mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT