Toplam 181 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Saksılar


Seramik Saksı VT.9013 Küçük Boy
Seramik Saksı VT.9013
Sadece Mağazada
329,90 TL
Antik Saksı 31Cm
Antik Saksı 31Cm
Temin Edilemiyor

Saksınızı Tekzen'den Alın, Evinizi Çiçeklerle Donatın!

İç veya dış mekanlarda çiçek bakımı denince akla gelen ve çiçekleri toprakla buluşturan saksı, evlerin içinde, balkonlarda, bahçe ve teraslarda sıklıkla görebileceğimiz ürünlerin başında gelir. Bulunduğu mekana canlılık katan, şekil ve renkleriyle evin tarzına uyum sağlayan saksı modelleri kullanım amacını göre farklılık gösterebilir. İster bahçenizde ağaç yetiştirmek için ister pencerenizin önündeki cam güzeli için kullanın boy boy, renk renk duvar saksısı, balkon saksısı, ağaç ya da çiçek saksısı gibi her bütçeye uygun saksı fiyatları ve çeşitlerini Tekzen’ de bulabilmeniz mümkün. 

Dekoratif Saksı Ürünleriyle Evinizi Süsleyin

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı çiçekler ve onları evlerin veya bahçelerin tarzına uygun hale getiren saksılar, iç ve dış mekanları dekore etmek için sıklıkla kullanılır. Çeşitli modellerle evinizin iç dekorasyonuna benzersiz donuşlar yapmanıza yardımcı olan Tekzen ile siz de özgün tasarımlara sahip ürünlere yer verebilirsiniz. Örneğin, 7 litre kapasitesiyle tamamen yerli üretim olan Modüler dekoratif üçlü saksı, birden fazla kullanılarak üst üste konabilen yapısıyla ortamlarda dikey bir çiçek şöleni yaratmak isteyenler için harika bir çözüm olacaktır. 

Bu Saksılar Balkonunuza Çok Yakışacak

Geniş balkonlarda her renkten büyük saksı içine yerleştireceğiniz birbirinden güzel çiçeklerle evinizin enerjisini yükseltmeniz mümkün. Farklı bir tarz yakalamaya karar verildiğinde balkon zeminine yuvarlak bir saksı yerleştirerek istenilen etki yaratılabilir. Daha küçük balkonlarda ise minik ahşap saksı, tarzınıza uygun renkte bir dikdörtgen saksı veya demirlere asılabilen plastik saksı gibi çeşitlerle balkonlarınıza yaşanmışlık hissi verebilirsiniz. Hatta balkon duvarlarına monte edeceğiniz birkaç küçük alet yardımıyla asabileceğiniz saksılarla balkonu renklendirmek de mümkün olmaktadır. Böylece birbirinden zarif saksı çeşitleri kullanarak Tekzen farkıyla dekore ettiğiniz balkonlarınızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

Yüksek tavanlar Askılı Saksı ile Alçalıyor 

İç mekanınızın tavanlarının yüksek olmasından şikayetçiyseniz ve yüksek maliyetli tamirat işleriyle uğraşmak istemiyorsanız yuvarlak formu ve zincir askısıyla Agromak askılı saksılık kullanarak her odaya hareket katabilirsiniz.

Yukardan sarkan bu model, içine yerleştireceğiniz hoş bir çiçekle tavanınız olduğundan daha alçak görünmesine olanak tanıyacaktır. Ayrıca mekanların bu saksılarla ne kadar şık ve canlı göründüğüne inanamayacaksınız.

Basık Mekanların Kurtarıcısı Saksılar

Yüksek tavanlı evlerin aksine alçak tavanlı mekanlarda zemine koyacağınız büyük bir ağaç saksısı ile odadan içeri girer girmez değişen havayı hissedebilirsiniz. Bu saksıların içinde Tekzen üzerinden ulaşabileceğiniz uzun bitkiler tercih ederseniz elde edilen etkiyi aniden ikiye katlamış olursunuz. 

Doğru Ürünlerle Bitkilerinizin ömrünü Uzatın

Bahçe, balkon veya iç mekanlarda yetiştirdiğiniz çiçek soğanları büyüdüğünde onları uzun vadede yanınızda istiyorsanız yeterli bakımı vermeniz gerekmektedir. Kaktüsten orkideye kadar türlü türlü çiçek ve bitki için besinler, toprak besleyicileri, büyümekte geciken yapraklar için büyütücü ilaçlar, organik köklendiriciler, sararan yapraklar için takviyeler ve yaprak temizleme spreyi gibi işinize yarayacak bitki besinleri ve gübreler ile bitkilerinizin ve toprağın bakımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Her Bahçenin İhtiyacı Olan Aletler Mükemmel Bakımın Anahtarı

Bahçenizi türlü türlü saksı içindeki çiçeklerle donattıktan sonraki aşama, bahçenize doğru aletler yardımıyla bakım yapmaktır. Rahat kullanımları ve yüksek Tekzen kaliteleriyle öne çıkan budama makası ve testeresi, kürek, tırmık, toprak nem ölçeri, çok işinize yarayacak yabani ot sökme aleti, bahçe alet setleri, aşı macunları ve dal kesme makası gibi yüzlerce bahçe el aletleri ile bahçenizi bakıma alabilirsiniz. 

Hobi Bahçeleri ve Onların Ayrılmaz İkilisi, Aşılı Güller

Birbirinden güzel beyaz, sarı, pembe, kırmızı gibi rengarenk aşılı gül fidanları alarak hobi bahçeleri içerisini, çiçeklerin en zarifi olan güllerle donatabilirsiniz. Ayrıca küçük ve sevimli görüntüsüyle minyatür gül, çift rengiyle alyans gül ve farklı tarz arayanlar için Japon gülü fidanlarıyla hobinize çeşitlilik katabilirsiniz. Siz de çok sayıda farklı bahçe ürünü için Tekzen’i ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünleri güvenceyle satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT