Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Hidrofor


En Güçlü Hidrofor Modelleri Tekzen’de!

Su hidroforu, su basıncının yetersiz olduğu yerlerde kullanılarak suyun basıncını artıran bir sistemdir. Müstakil villalardan apartman dairelerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan hidrofor pompa ve motoru ile basınçlı su ihtiyacınızı karşılar. Kalitesiyle ön plana çıkan hidrofor markaları içerisinde bulunan Sumak, Pedrollo, Duffmart, Maestro, Einhell ve daha fazlasının sizlere sunduğu en güçlü hidrofor modelleri için doğru adres Tekzen!

Hayatınızı Kolaylaştıran Hidrofor Nasıl Çalışır?

Şehir şebeke basıncının yetersiz kaldığı durumlarda hidrofor su pompası kurtarıcınız olur. Çok katlı binalarda suyun istenilen yüksekliğe çıkmasına yardımcı olan hidrofor su pompaları, su kesintisinin sık görüldüğü yaşam alanlarında su deposundaki suyu basınçlandırarak binanın su ihtiyacını katlara ulaştırma görevini de üstlenir. Hayatınızı kolaylaştıran bu ürünlerin çalışma prensibi de oldukça basittir. Tank içerisindeki havaya su basıldığında su yüzeyine bir basınç uygulanmış olur. Bu basınç suyun yükselmesini sağlayarak istenilen amacı gerçekleştirir. Çalışma sırasında hava kompresörü kullanılarak basınç ayarlanabilir. Elektrikli ve benzinli su motorları seçenekleri ile karşınıza çıkan bu sistemlere hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Hitap Eden Hidrofor Çeşitleri

Otomatik hava sağlayan, membranlı basınç dengeleme tanklı ve kompresörlü olmak üzere üç farklı seçenek ile karşınıza çıkan hidrofor çeşitleri; her ihtiyaca hitap eder. Endüstriyel tesislerde hava kompresörlü çeşitleri tercih edilirken küçük sanayi tesisleri ve apartmanlarda otomatik hava sağlayan apartman hidrofor çeşitleri karşınıza çıkar. Havayı kendi temin eden ev tipi hidrofor, su kesintileri ve azalmalarından etkilenmenizin önüne geçer. Sessiz hidrofor modelleri ise yaşam alanlarında kullanıcıların bir numaralı tercihleri arasında yer alır. Ev tipi, endüstriyel ve bina hidrofor fiyatları; her bütçeye uygun aralıkları ile her anınızda sizlere eşlik eder.

Fonksiyonel Özellikleri ile Dikkat Çeken Hidrofor Modelleri

Elektrikli veya benzinli su motorları ile yüksek performans sergileyen hidrofor modelleri, fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeker. Debi ihtiyacına göre bir, iki, üç ya da dört pompalı olarak üretilebilen bu ürünler; istenilen debide sürekli su imkanı sunarak kusursuz bir deneyim yaşatır. Maestro Hidrofor 800 Watt seçeneği, güçlü pompa sistemi ve 19 litrelik çelik tankı ile ön plana çıkar. Duffmart QB60-19L kendinden emişli paket hidrofor seçeneği ise her türlü temiz su ihtiyacınızda sizlere sürekli kullanım olanağı tanır. Yedi metreye varabilen emme derinliği ile sondaj kuyularından ya da derin su depolarınızdan su ihtiyacınızı karşılamak için ideal bir yardımcı olur. Bu özelliği ile bahçe makineleri içerisinde sıklıkla tercih edilen bir ürün olmayı başarır. Geniş kullanım alanları ve fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıran onlarca farklı model Tekzen kalitesiyle sizlerle buluşur.

Hidrofor Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşam alanlarınız için yeni bir hidrofor temin etmeye karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunur. Kullanılan suyun özelliği, ürünün kaç metre derinlikten emiş yapması gerektiği, ürünün elektrik şebeke özellikleri ve ortamdaki nem ya da sıcaklık oranı; seçimlerinizi etkileyen öncelikli unsurlar arasındadır. Hidroforu kullanacağınız yerin genişliği ve ihtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz su deposu ile uyumu da diğer önemli detaylar olarak karşınıza çıkar. Dolayısıyla su deposu ve hidrofor fiyatları da seçiminiz etkileyecek bir kriter olur.

Aradığınız Hidrofor Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Uzun ömürlü bir kullanım sunan hidrofor modelleri, farklı donanımları ile her kullanıcının su ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Endüstriyel tesislerden apartman dairelerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler, zengin model çeşitliliği ile Tekzen’de sizleri bekler. Bütçenize uygun hidrofor fiyatları ve kusursuz bir deneyim için doğru adrestesiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT