Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Baltalar


Ahşap Saplı Balta 600gr A613H-600G
Ahşap Saplı Balta 600gr A613H-600G
Sadece Mağazada
46,99 TL

Bahçe ve bahçe el aletleri kategorisindeki baltalar bölümünde; evinizde, iş yerinizde, bahçenizde ve birçok kullanım alanında ihtiyaç duyabileceğiniz balta modelleri yer alıyor. Ahşap saplı, kılıflı ve benzeri birçok ürüne ulaşabileceğiniz kategoride, balta fiyatları ürünün özelliklerine, markasına göre değişiyor.

 

Spear and Jackson, Kershaw, Cold Steel gibi dünyaca ünlü ve popüler markalar bulunan kategoride farklı türlerde ürün içeriklerine ulaşabilir, içerikteki detaylı görseller sayesinde ürünün nasıl göründüğü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Kullanım amacınız ve ihtiyacınıza göre farklı özellikte ürünler bulunan kategoride; bahçe işleriniz, bakım-onarım işleriniz ya da odun kesme ve budama işleriniz için kullanabileceğiniz aletlere ulaşabilirsiniz. Ahşap saplı baltaları, hafif olmaları ve esnek hareket kabiliyetleri sebebiyle genellikle hafif işlerinizde tercih edebilirsiniz. Ayrıca, ahşap saplı baltalar kolay taşınabilir olması sebebiyle seyahat edenler ve doğa tutkunu kampçılar için ideal olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Sapı kılıflı baltalar, yüksek performans gerektiren bahçe ve kesim işlerinizde kullanım avantajı sağlıyor. Özellikle el sağlığı için yararlı olan bu ürünleri kampta, ev ve bahçe işlerinizde hatta acil durumlarda müdahale amaçlı dahi kullanabilirsiniz.

 

Bu kategoride aynı zamanda farklı boyutlarda ve ağırlıklarda ürünlere de ulaşabilirsiniz. Sürekli seyahat halindeyseniz ve baltanızı yanınızda taşımanız gerekiyorsa içerik açıklamalarındaki ürün ağırlıklarını inceleyerek aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca, ekip çantanızda ya da üzerinizde taşımanızın gerektiği durumlar için güvelik kılıflı ürünler de bulunuyor. Bu ürünler sayesinde, baltanızı çantanızda ya da bagajınızda içiniz rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

 

Tekzen'in temsil ettiği güvenli online alışveriş anlayışıyla, kullanım amacınız ve bütçenize uygun her ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT