Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Çim ve Çit Makası


Bahçenizi düzenlerken kullanacağınız çit kesme aletlerini çim ve çit makası kategorisinde bulabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip, kolay ve pratik kullanım sunan ürünleri inceleyebilir; elektrikle veya akü ile çalışan makaslara ulaşabilirsiniz.

 

Bahçe el aletleri arasında bulunan çim ve çit makası çeşitleri arasında yer alan akülü ürünler, hafifliği ve pratikliği ile zahmetsizce bahçe bakımı yapmanıza imkan verir. Lityum iyon teknoloji sayesinde kolay şarj edilen ve aküsü takılı olmasına rağmen ağırlığı bir kilogramı geçmeyen makaslar, kompakt tasarımı ile ideal bir kullanım sunar. Özellikle kademeli bıçak ayarına ve ince bıçağa sahip ürünler ile duvar diplerini ve çit kenarlarını temizleyebilir, motor gücü sayesinde dalları ve çalıları da zahmetsizce düzeltebilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak ve kaymaz kavrama tutacağı sayesinde akülü çim biçme makaslarını konforla kullanabilirsiniz. Çeşitli yedek parçaları ile satılan ürünleri duvara asma aparatı sayesinde kolayca muhafaza edebilirsiniz.

 

Çim ve çit makası kategorisindeki elektrikli ot fırçaları ile özellikle temizlenmesi zor ve zahmetli olan fayans aralarını kesebilirsiniz.  Uzatma kablosu aracılığı ile bahçenizin en uzak köşelerinde bile kullanabileceğiniz çim ve çit makası çeşitleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Yükseklik ayarı ve kolay fırça değişimine sahip olan ürünleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Elektrikli çim makineleri dışında el makasları da kategoride yer alıyor. Kaliteli çelik bıçakları ve konforlu tutuş imkanı veren sapları sayesinde uzun dönem rahatça kullanılabilen makaslar ile çitleri düzgünce kesebilirsiniz.

 

Kategoriden çim makası fiyatları ve çit makası fiyatları hakkında bilgi edinebilir, size uygun ürünü Skıl ve Gardena gibi markalardan Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT