Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Bank Modelleri

Bahçe ve park dizaynının en fonksiyonel parçalarından bir tanesi olan oturma bankı modelleri, Tekzen kalitesi ve ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Onlarca farklı tasarım, renk ve ebat seçeneğiyle satın alabileceğiniz ahşap bank modelleri, konforlu yapılarıyla da göz dolduruyor.

Bank Kullanım Alanları

Banklar, evler için sıklıkla bahçe mobilyası olarak tercih edilirler. Şık bir bahçe masası ile birlikte mükemmel bir dizayn oluşturabilen banklar, uygun bir bahçenin olmadığı evler için ise balkonda kullanılabilir. Balkonlar için tercih edilen bankların ebat olarak daha küçük olması yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Bahçe ve balkonlar haricinde de geniş bir kullanım alanı yelpazesine sahip olan bankları; restoran, cafe ve diğer işletmeleriniz için de tercih edebilirsiniz. Uygun bir konsept ile açık ve kapalı tüm alanlarda bank kullanabilirsiniz.

Bank Ölçüleri Nelerdir?

Bank ölçüleri; ürünün amacına, markasına, teknik özelliklerine ve kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Klasik tarzdaki ahşap banklar için genel uzunluk standardı her ne kadar 142 cm olsa da, bahçe bankı ve balkon bankları için farklı uzunluk ölçülerinde ürünlerle de sıklıkla karşılaşılır.

Bank satın alırken kullanılacak olan alana göre yalnızca uzunluğa değil; yüksekliğe ve genişliğe de dikkat etmek gerekir. ihtiyaçlarınıza uygun standartların altında kalan banklar, oturma sırasında sırtınız ve bacaklarınız için ideal konfor sağlayamayabilir.

Dekorasyonda Bank Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Banklar, sahip oldukları retro ve eski görüntü ile dekorasyon için çok ideal parçalardır. Özellikle klasik tarzdaki ahşap banklar, geçmişi hatırlatan lambalar ve fotoğraflarla birleştirildiğinde 1960'ları anımsatan zarif bir köşe haline getirilebilir.

Renkli balkon bankları ise cıvıl cıvıl bir ortam yaratmak için kullanılabilir. Bank üzerine yumuşak ve ince yastıklar konularak konfor seviyesini arttırabilir, arkasına sereceğiniz bir örtü ile ev hissi yaratabilirsiniz. Bankların arkasında bulunan duvara asacağınız rengarenk dekoratif eşyalarla da neşeli bir tarz oluşturmak sizin elinizde!

Bank Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bank seçiminde en önemli nokta kullanım alanıdır. Eğer bank modelleri, açık alan için seçiliyorsa paslanmaz malzemelere sahip olması ve ahşap bölümlerin sudan kolay etkilenmeyen yapıda olması gerekir. Kapalı alanlar için ise alanın darlığı hesap edilerek uygun ölçülerde bir bank tercih edilmelidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT