Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Bahçe Fenerleri


Asz ASZ.0831 Ağaç Feneri Kırmızı
Asz ASZ.0831 Ağaç Feneri Kırmızı
Sadece Mağazada
179,90 TL
Asz ASZ.0829 Ağaç Feneri Krem
Asz ASZ.0829 Ağaç Feneri Krem
Sadece Mağazada
279,90 TL
Asz ASZ.0832 Ağaç Feneri Mavi
Asz ASZ.0832 Ağaç Feneri Mavi
Sadece Mağazada
179,90 TL
Asz ASZ.0834 Ağaç Feneri Mor
Asz ASZ.0834 Ağaç Feneri Mor
Sadece Mağazada
99,99 TL
Asz ASZ.0830 Ağaç Feneri Sarı
Asz ASZ.0830 Ağaç Feneri Sarı
Sadece Mağazada
279,90 TL
Asz ASZ.0833 Ağaç Feneri Turuncu
Asz ASZ.0833 Ağaç Feneri Turuncu
Sadece Mağazada
279,90 TL

Bahçe Feneri Modelleri - Bahçe Fenerleri

Bahçe aydınlatmaları bahçelerin ışıl ışıl olmasını sağlayan, çekiciliğini ve işlevini arttıran aydınlatma elemanlarıdır. Bu aydınlatma elemanları ile dekorasyonunuzu bütüncül bir hale getirebilir, geçirdiğiniz vakti değerli kılabilirsiniz! Tabii ki görsellik kadar kalite de önemli bir noktadır. Tekzen'de hem görsel olarak hem de kalite olarak size hitap edebilecek onlarca aydınlatma örneğini bulabilirsiniz!

Dekorasyonunuza Uygun Bahçe Feneri Seçimi

Dekoratif bahçe fenerlerinin amacı bahçelerin hem aydınlatılması sağlamak hem de bahçe konsepti ile bir bütünlük yakalamaktır. Kullanılma yerine ve miktarına göre bahçe dekorasyonunu olumlu yönden etkileyerek, hoş, aydınlık ve çekici bir ortam oluşturulmasını sağlar. Bütünlük yakalarken bahçe mobilyalarını göz ardı etmemek gerekir. Tekzen'de bahçe mobilyalarınıza uygun bir çok çeşiti bulabilir, bahçenize yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Bahçe feneri seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer unsur ise bahçenin kendi içinde göstereceği uyumdur. Çeşitli modelleri bir araya getirerek de bu uyum sağlanabilir. Tekzen'de bulunan çeşitli aydınlatma elemanları kullanarak zevkinize uygun bir bahçe oluşturabilirsiniz.

Bahçe Feneri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bahçe feneri gibi dış ortamda bulunan aydınlatma elemanları mevsimsel olarak farklı hava koşullarının etkisi altında kalmaktadır. Bu noktada çeşitli hava koşulları kendini gösterdiğinde herhangi bir problem ile karşılaşmamak için tercih edeceğimiz ürünün kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Yapımında kullanılan malzemelere dikkat edilmelidir. Ayrıca aydınlatma elemanında kullanılacak lambaların iç mekanda kullanılan lambalardan farklı olduğunu bilmekte fayda var.

Tercih edilen bahçe fenerlerini kullanılacak bahçeye uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede seçilen bahçe fenerleri işlevsel ve görsel olarak kullanıcıyı tatmin etmektedir. Ayrıca bu özelliklere sahip aydınlatma elemanları, uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Tekzen'de hem ihtiyacınıza uygun hem de gerekli koşulları taşıyan birçok bahçe fenerlerinden birini seçebilirsiniz!

Bahçe Fenerlerinin Yerleştirilme Koşulları

Bahçe fenerlerini yerleştirirken öncelikle, bahçenin hangi noktalarının aydınlatılması gerektiğine karar verilmelidir. Bu alanlar genellikle bahçe kapılarının, yürüme yollarının ve en sık kullanılan bölümlerin olduğu yerlerdir. Bahçe fenerleri bu alanda doğru aralıklarla sıralanmalıdır. Yerleştirme kararları verilirken aydınlatmanın doğru olabilmesi için kullanılacak lambaların bazı değerleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Bahçe fenerlerinin bulunacağı noktalar hakkında en genel yargılardan birisi de o noktada kesinlikle elektrik bağlantısının olması gerektiğidir. Fakat Tekzen mağazalarında elektrik bağlantı sistemine gerek duyulmayan, güneş enerjisi ile çalışan solar bahçe fenerleri de bulunmaktadır. Bu sayede daha verimli ve sürdürülebilir bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Yerleştirme koşullarında estetik kaygılar da güdülmesi gerekmektedir. Yani bahçenin genel konseptine de uygun olmasına dikkat edilmelidir.

İdeal Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

İdeal aydınlatma yalnızca görselliğe yönelik aydınlatma elemanının seçilmesi değil aynı zamanda enerjiyi doğru kullanma ve kullanıcının ihtiyacının giderilmesini sağlamaktır. Bu bağlamda kullanılacak elemanların hem kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik hem de enerji tasarrufunu destekleyen bir aydınlatma elemanı olmasına dikkat edilmelidir. Tekzen'de bulunan bahçe fenerleri tam olarak bunu sunmaktadır!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT