Toplam 101 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe Fenerleri


Bahçe fenerleri, sarkıt ya da set üstüne monte edilmek üzere hazırlanan tasarımları ile bahçelerinizi aydınlatıyor. Bahçe aydınlatması tasarımları içinde yer alan modeller, aksesuar olarak da bahçelere estetik bir görünüm katıyor. ASZ, Avonni, Gökyiğit International, Şanlı Aydınlatma gibi marka ve kuruluşların bahçe feneri modellerini inceleyerek beğenilerinize uygun olanları bahçenize monte edebilirsiniz.


Sarkıt bahçe feneri modelleri bahçe, teras, balkon gibi elektrik geçişi olan tavanlara monte edilmesi için tasarlanıyor. Optik altıgen ve optik kare gibi modeller, eski dönemleri hatırlatan stillerde sunuluyor. Ağaçlara asmak için kullanılan renkli bahçe fenerleri, dış mekanı renklendirmeyi seven ev sahiplerinin tercihi oluyor. Mavi, mor, sarı, turuncu gibi renklerde bulabileceğiniz fenerleri, kolayca ağacınızın üzerine yerleştirebilirsiniz. Çime saplama aparatına sahip aydınlatmaları kullanarak evden bahçeye giden yolu aydınlatabilir, hava karardığında yürüdüğünüz yolu ışıklandırabilirsiniz.


Dekoratif bahçe fenerleri, elde taşınabilmesi ile pratik bir kullanım sunuyor. Bahçe içinde yürürken ya da eve bir şey almak için girdiğinizde bahçe fenerini yanınıza alabilir, elektrik düğmesi kullanmadan aydınlatma sağlayabilirsiniz. Set üstü bahçe fenerleri ise, bahçe ve garaj kapısı girişlerinde yaygın olarak kullanılıyor. Duvar içinden elektrik geçişi sağlanan her yere kolayca monte edilebilmesi için kablo uçlarına sarı pabuçlar konuluyor. Beyaz, siyah ve bakır renklerdeki fenerlerin camları, ışığı en iyi şekilde yayması için planlı bir şekilde tasarlanıyor.


Bahçe fenerlerini, ledli ya da tasarruflu ampuller ile kullanabilirsiniz. Fazla aydınlatmaya ihtiyacınız olmasa dahi dekoratif görüntüler için tercih edebilir, bahçe ve balkonlarınızda farklı bir stil yaratabilirsiniz. Ürünleri inceleyip size uygun olduğunu düşündüğünüz tasarımlar arasından beğendiklerinizi hemen sipariş edebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT