Toplam 34 üründen, 1-34 arası gösteriliyor.

Led Şerit ve Adaptörler


Gün Işığı Led Şerit Esnek 5 Mt
Gün Işığı Led Şerit Esnek 5 Mt
Sadece Mağazada
74,99 TL

Led Şerit ve Adaptörler Kategorisinin Çok Satanları

Led Işık ve Adaptörler

1962’den beri hayatımızda yer alan LED ışıklar, günümüzde dekorasyon ve organizasyonlarda tercih edilen objelerin başında gelir. Gelişen teknolojiyle birlikte farklı modellerde LED aydınlatmalar üretilmiştir. Şerit LED lamba bu kategoride en çok tercih edilen gruptur.

Şerit Led Nasıl Seçilir?

Şerit LED’ler şerit halinde dizilmiş olan LED aydınlatmalar için kullanılan genel bir tabirdir. LED ışıklar; güçlü, darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Düşük enerji tüketirler. Uzun ömürlü olup çevreye daha az ısı yayarlar. Luster yapıları sayesinde karanlıkta daha net görünürler.

Tekzen, LED aydınlatma konusunda kullanıcılarına birçok seçenek sunmaktadır. Tek şerit halinde olan LED aydınlatmalarda; mavi,sarı, kırmızı gibi başlıca renkler mevcuttur. LED ışıkları dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilmeniz için uygun olarak tasarlanmıştır.

Şerit Led Nasıl Döşenir?

LED aydınlatmalardan bazıları silikon yapısında olup dış mekanlarda da kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Yapışkanlı yapıları sayesinde istenilen yere kolayca monte edilebilir. Şerit LED lamba parlak ve daha güçlü olması için uygun güç kaynağı ile kullanılmalıdır. Soğuk, beyaz ışık rengi olan LED aydınlatmalarda, DC 12 W güç kaynağı ile kullanılmalıdır. Şekilli olan LED ışıklar ise 2 adet AA kalem pil ile çalışır.

Neon ışıklı hortum LED modellerin güç kaynağı 10 W olup, gerilimleri ise 220 V sahiptir. LED ışıkların kurulumu da basittir. Dış veya iç mekanlarda uygun şekilde kurulumunu gerçekleştirip güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tekzen’ de LED Işıkları Nerede Kullanılır? Dekorasyon Yerleri ve Uzunlukları?

Tekzen’de rahatlıkla bulabileceğiniz LED ışıkları; düğün,sünnet, nişan, parti veya doğum gibi organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. Çok düşük elektrik tüketmelerinin yanında hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Kalp, yumurta, yıldız şeklinde olan modelleri iç mekanda tercih edebilirsiniz.

LED ışıklar, pelsan yapısındadır. Ayrıca şekilli olan ürünler genellikle 1,5 metre uzunluğuna sahip olup 10 adet şekil barındırırlar. Her iki model arası ise 15 cm ve tel rengi şeffaftır. Şerit şeklindeki tasarımların uzunlukları ise 1, 2, 5 ve 50 metre gibi farklı boyutlardadır.

LED Adaptörü Ne Demek ?

LED adaptörü; 220 V AC şehir elektriğini LED aydınlatmalarda kullanabilmek için gerekli olan 12 V DC elektriğe çevirmeye yarayan adaptörlerin genel adıdır. Işığı ve akımı doğru ayarlayarak, ışıktan doğabilecek rahatsızlıkları engellerken aynı zamanda LED’lerin ömürlerini de uzatır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT