Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Bahçe Aydınlatma Direkleri


Bahçe Direkleri Modelleri

Bahçe aksesuarları, bahçenizi çeşitli aktiviteler için hem daha kullanışlı hem de evinizin bir parçası haline getirir. Bahçenizin büyüklüğüne ve zevkinize özel bahçe elektrik direkleri kullanarak basit aynı zamanda kaliteli bir aydınlatma ile bahçeniz, özellikle yaz aylarında evinize +1 oda sağlar. 1 metreden 2,5 metreye kadar pencereli, camlı, alüminyum ve birçok farklı tasarımlarıyla dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Bahçe Direği Nasıl Dikilir?

Bahçe aydınlatması için bahçe elektrik direğinin kurulumu gayet basittir. Bu direklerin kurulumu üretici firma tarafından yapılmalıdır. Aydınlatma direği kurulumu için betonarme temel, flanş sütun ve takviye konstrüksiyon ile özel olarak hazırlanmış betonarme gerekir. Aydınlatma direğinin beton altında kalacak kısmı sabitlenir. Son olarak montajıyla birlikte kullanım denemesi yapılır. Yapılan denemede uygun koşullar yerine getirildiyse kullanıma hazırdır.

Bahçenizde mutlaka aydınlatmanız gereken alanların başında yürüyüş yolu ve bahçe kapısının olduğu bölümdür. Ancak aydınlatma direklerini ve sıralama sıklığını fotometrik özelliklere göre sıralamanızda fayda var. Hem ışık performansı hem de aydınlatmanın görsel açıdan doğru şekilde yapılabilmesi için aydınlatma direklerinin sıklığını fotometrik özelliklere göre belirlemelisiniz.

Bahçe Direklerinin Kullanım Süresi

Bahçe dışarıdan bakıldığı zaman insanın evini yansıttığı için zarif ve başarılı bir şekilde dizayn edilmelidir. Bu yüzden bahçe ürünleri kaliteli olmak zorundadır. Üreticiler bunu bildikleri için insanların bahçelerini dekore etmesinde teknik yardımı sağlayabilmek için ürettikleri ürünlerin üzerinde son derece sıkı çalışırlar. Buna rağmen ürün, kullanıcı ya da altyapıdan kaynaklı herhangi bir sorun ihtimaline karşın ürünlerine garanti süresi verirler.

Üreticilerin ürettikleri ürüne garanti süresi vermesinin sebebi, hem ürünlerinin belirlediği süre boyunca bozulmadan çalışabileceğini göstererek piyasada önemli bir marka haline gelmek ve itibar kazanmak hem de belirttikleri süre içerisinde eğer ürünleri herhangi bir nedenden dolayı bozulursa, müşteriden bozuk ürünü alıp ona yenisini vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bazı Aydınlatma Ürünlerin Sadece İnternet Üzerinden Satılması

Aradığınız bazı bahçe aksesuarları sadece internet üzerinden satılmakta olabilir. Ürünü incelemek için tıkladığınızda bu yazıyı görebilirsiniz. Peki güvenilir mi? Almak ya da aramak istediğiniz her ürünü canlı olarak göremeyebilirsiniz. Firmalar/Siteler bazı ürünlerini sadece internet üzerinden satışa koyarlar. Firmaların ürettiği bazı ürünler için bu şekilde davranması normaldir.

İnternette satılan bir bahçe elektrik direği 1 metre veya 2,5 metre boyutlarında olabilir. Bazı ürünlerin boyutlarının devasa olması ya da çok talep gördüğü için stokta az bir miktarda bulunmasından dolayı bu tür ürünlerini sadece internet üzerinden satarlar. Temel sebeplerden birkaç tanesi bunlardır. Bu sebepten dolayı alışverişinizin güvenliğinden endişe duyuyorsanız ve emin olmak istiyorsanız alışverişinizi tekzen.com.tr üzerinden yapabilirsiniz.

Elektrikli Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe aydınlatma direkleri, bahçenin vazgeçilmez unsurlarından birisidir. Bu ürün, bir aksesuar olarak gözükebilir ama bahçenizin çevrenizdeki bahçelerden daha büyük ve görkemli gözükmesini istiyorsanız, bu ürün aksesuardan çok tam da ihtiyacınız olan üründür. İster devasa boyutlardaki görkemli tasarımları, ister zarif yere saplamalı olan birbirinden eşsiz ve şık tasarımları seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT