Toplam 44 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Hamaklar


Hamaklar Kategorisinin Çok Satanları

Hamak Modelleri

Hayatınızdaki en konforlu uykuyu uyumaya hazır mısınız? Tekzen.com.tr’de sunulan konforlu hamak modelleri içerisinden zevkinize uygun olanı seçerek konforlu bir şekilde uyuyabilir ve tamamen dinlenmiş olarak uyanabilirsiniz. Ayrıca çift kişilik hamak alarak sevdiğinizle TV izleyebilir ve kitap okuyabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Hamak Seçimi

Hamak çeşitleri içerisinden hangisini alacağınız önemlidir. Hamak alırken ilk dikkat etmeniz gereken unsur hamağı kullanım alanına uygun olarak seçmektir. Eğer bahçe için bir ürün arıyorsanız birbirinden farklı bez hamak modellerinden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bu sayede gerektiğinde hamağı kolayca bahçe içerisinde taşıyabilirsiniz.

Eğer hamağı bahçe için değil de evinizde kullanacaksanız kullanacağınız alana uygun boyutlarda bir ürün almalısınız. Ayrıca hamağı kuracağınız ayak kısmı da önemlidir. Çatal ayak alabileceğiniz gibi daha estetik görünen gondol ayak da tercih edebilirsiniz.

Hamak Nasıl Kurulur?

Çift kişilik hamak ve diğer hamak çeşitlerinin kurulumu belirli ana prensipleri kapsamaktadır. Öncelikle hamakla birlikte verilen talimatları dikkatlice okumalısınız. Aksi takdirde hamağınızdan tam performans alamayabilirsiniz. Ayrıca hamağınızla gelen ve talimatlarda yazan ekipmanları da hamak kurmaya başlamadan önce yanınızda hazır bulundurmalısınız.

Eğer hamağı kurmak İçin kurulum talimatına sahip değilseniz hamağı basit kuralları yerine getirerek kolayca kurabilirsiniz. Hamağı kuracağınız uygun bir ortam seçtikten sonra öncelikle hamağı takacağınız çatal kısmı kurmalısınız. Daha sonra hamağı bu kısma takmalısınız.

Hamak Nasıl Bağlanır?

Bez hamak bağlama işlemi kolayca yapabileceğiniz aşamalardan oluşmaktadır. Hamağı bağlayacağınız karşılıklı iki ağaç seçmelisiniz. Daha sonra hamağınızla gelen bir ucu metal halkalı kısa ipi ağaca dolamalı ve uç kısmını halkadan geçirerek sabitlemelisiniz.

Hamak çeşitlerini bağlarken kullanacağınız bu kısa şeritler hamağınızın kullanım sırasında zarar görmesini engelleyecektir. Hamağın ucunda bulunan kancaları, ağaca taktığınız ipteki halkaya takmalısınız. Taktığınız kancaların gereken ağırlığı taşıyabilecek kapasitede olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra hamağın boyunu kullanacağınız boya göre ayarlamanız gerekmektedir.

Hamak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bahçe mobilyası içinde önemli bir yere sahip olan hamakların temizliği oldukça kolaydır. Ürününüzle gelen temizleme talimatlarına uymanız önemlidir. Aksi takdirde hamağınız zarar görebilir. File veya bez hamakları çamaşır makinesinde uygun bir deterjan yardımıyla yıkayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT