Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Hamaklar


Keyfine Düşkün Olanlar için Hamak Modelleri Tekzen'de!

Havaların ısınmaya başladığı ilk anlardan son anlara kadar akıllarda yer tutan hamak modelleri birbirinden farklı alternatiflere sahiptir. Bahçe salıncağı olarak da tercih etmenin mümkün olduğu hamaklar, sıcak yaz aylarında dinlenmek için son derece güçlü birer alternatif haline gelmektedir. Kalabalık pikniklerde ya da evinizin bahçesinde tercih edeceğiniz hamak alternatifleri, sıcak ayların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Farklı hamak alternatifleri, uyku, dinlenme ya da keyifli vakit geçirmek amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hamak çeşitleri hem iç mekana hem de dış mekana uygunluk gösteren modelleri de bünyesinde barındırmaktadır. Yorucu bir günün ardından hamakta vakit geçirdiğiniz takdirde, günün tüm yorgunluğu atmanız oldukça olası bir ihtimaldir. Eğlenceli bir aktivite olarak bilinen hamaklar, konforlu ve kaliteli bir uyku geçirmenize de destek olacaktır. Dayanıklı malzemeler eşliğinde üretilen hamak alternatifleri, aynı zamanda dekoratif ürünler arasında yer alır. İç mekanda sıra dışı bir dekorasyon elde etmeyi amaçlayan tüm kullanıcılar, tercihlerini ev içinde kullanacağı bir hamaktan yana kullanabilir. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan hamaklar, birbirinden farklı ölçülere ve renk alternatiflerine sahiptir. Farklı kullanıcılar tarafından tercih edilen hamaklar yalnızca yetişkinlere özgü değil, aynı zamanda bebekler için de tercih edilmektedir. Tekzen kalitesiyle sunulan hamaklar, oldukça kullanışlı tasarımlar eşliğinde üretilerek farklı yaş gruplarından meydana gelen kullanıcı kitlesine hitap etmeyi amaçlar.

Klasik Hamak Modelleri Eşliğinde Pikniklerin Tadını Çıkarın!

Hamaklar, keyfine düşkün kullanıcılar tarafından tercih edilen, özellikle piknik esnasında vakit geçirmek amacıyla kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Pek çok model alternatifine sahip olan hamakları, piknik alanlarında ya da bahçede rahatça kullanarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bahçe hamak modelleri, ormanlık ya da yazlık alanlarda iki uçtan ağaçlara bağlanarak kurulabilir. Klasik hamak modeli olarak da bilinen bahçe hamakları, oldukça sağlam malzemeler eşliğinde üretilmiştir. Hamakların üretimi esnasında kullanılan ip ve bezlerin sağlamlığı sebebiyle bahçe hamakları kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım kolaylığı sunmaktadır. Makine örmesi ipler ve son derece dayanıklı kumaşlar eşliğinde üretilen hamakların boyutları da değişkenlik göstermektedir. Klasik hamak olarak bilinen standart ölçüye sahip hamaklar haricinde hem çocuklara hem de yetişkinlere uygun alternatifler söz konusudur. Çift kişilik hamak modelleri, özellikle kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği ürün alternatifleri arasında yer almaktadır. Piknik esnasında rahatça vakit geçirebileceğiniz çift kişilik hamaklar, güvenli yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ebeveynlerin çocukları ile aynı hamağı kullanmasını sağlayan çift kişilik hamaklar eşliğinde çocuğunuzun güvenli ortamda vakit geçirdiğinden emin olabilirsiniz. Bahçenizde kullanabileceğiniz çift kişilik hamaklar, genişliği sayesinde kurtarıcı görevi görmektedir.

Hamak Çeşitleri Sayesinde Dinlemenin Keyfini Çıkarın!

Klasik ve çift kişilik hamakların yanı sıra, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği farklı hamak modelleri de bulunmaktadır. Ahşap hamak modelleri, özellikle bahçelere uygun olmasıyla bilinir. Klasik model hamaklardan farklı olarak, ahşap hamakların kendisine ait oldukça dayanıklı ayakları bulunmaktadır. Bu sayede hamağı kurarken ağaçlara bağlı kalınmadan hamağın kendi ayağından destek alınır. Bahçe mobilyaları arasında yer alan ahşap hamaklar, dayanıklı kumaşlar eşliğinde üretilmektedir. Hamakların kumaşlar yardımıyla üretilmesi sayesinde üzerinde çok daha konforlu bir şekilde vakit geçirmek mümkün hale gelir. Kendinden ayaklı bir şekilde üretilen ahşap hamakların kurulumu da oldukça kolaydır. Bu sebeple ahşap hamakları, balkon, teras ve bahçelerinizde de rahatlıkla tercih etmeniz mümkündür. Ek olarak, ahşap hamakları kampa giderken kamp malzemeleri arasında değerlendirebilirsiniz. Ayaklı hamak olarak bilinen türler ise ahşap ya da metal malzeme eşliğinde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Küf, toz ve kir oluşumunu engelleyen kumaşlara sahip olan ayaklı hamakların temizliği oldukça kolaydır. Ayaklı hamaklar çoğu zaman pamuk ya da polyester örgü iplerine ek olarak, dayanıklı kumaşlar ile kaplanır. Bu sayede kullanıcıların ürünü uzun süre kullanarak kaliteli vakit geçirmesi söz konusudur. Kendiliğinden ayaklara sahip olan hamak çeşitleri, bahçe tipi, gondol tipi, yassı ve tenteli model alternatiflerine sahip olduğundan dolayı çok çeşitlidir.

Bebeklere Uygun Üretilen Hamak Modelleri

Dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen hamaklar, bebeklere uygun bir şekilde üretilen ürün alternatiflerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bebek hamağı olarak adlandırılan hamak çeşitleri, metal ya da ahşap ayaklı şekilde Tekzen tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çocuk hamak modelleri, bebeklerin sakinleşmesine ve rahat bir şekilde uyumasına da yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda bebek hamakları, bebeklerin güvenli biçimde vakit geçirmesini destekler. Bebek hamakları, kullanıcıların talepleri doğrultusunda farklı model alternatiflerine sahiptir. Bu alternatifler arasında minder, yatak, çarşaf ve yastık gibi ek aksesuarlar bulunan modeller de yer almaktadır. Bebek hamakları son derece kolay bir şekilde monte edildiği için anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bebeklerin ilgisini çekecek düzeyde canlı renklere sahip olan bebek hamakları, farklı tasarım ve model seçeneklerinden meydana gelir. Kolay kurulumu sayesinde bahçe ve diğer piknik alanlarına rahatlıkla taşınabilen bebek hamakları sayesinde bebeklerin konforlu bir ortam eşliğinde keyifli vakit geçirmesi amaçlanır.

Salıncak Hamak Modelleri Sayesinde Bahçe Keyfini Doyasıya Yaşayın!

Bahçe keyfini doyasıya yaşamayı arzu eden kullanıcılar için geliştirilen salıncak hamak modelleri, oldukça rahat bir yapıdan meydana gelir. Balkon, teras ve bahçelerde tercih edilen bahçe salıncakları, iç ve dış mekanlara uyum sağlamaktadır. Balkon ve bahçe tipi hamaklar olarak bilinen hamak alternatifleri, tavana asılarak da kullanıldığından dolayı dekoratif açıdan ortama estetik kazandırır. Arzu ederseniz salıncak hamaklarını bahçe koltukları ile bütünleştirip bahçenizde sergileyebilirsiniz. Salıncak hamakların kurulumu son derece kolay olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Metal ya da ahşap ayaklardan meydana gelen salıncak hamaklar, kaliteli malzemeler eşliğinde üretildiği için kullanıcılarına uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamaktadır. Bu alanda, İda Çift Kişilik Metal Hamak Ayağı bolca beğeni toplar. Spor yapmaktan hoşlanan kullanıcılara da uygun hamak alternatifleri bulunur. Bu alternatifler arasında yer alan yoga hamağı birbirinden farklı model eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Esnek kumaştan üretilen yoga hamakları, kullanıcıların rahat bir şekilde spor yapabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Geniş boyut ve ebada sahip olan yoga hamakları tavana asılarak kullanılmaktadır. Bu sebeple yoga hamakları, kaliteli malzemeler eşliğinde üretilerek dayanıklı hale gelir.

Hamak Fiyatları

Piknik gibi eğlenceli aktivitelerde tercih edilen hamak alternatifleri aynı zamanda ev içi kullanımına uygun modellerini de bünyesinde barındırır. Belde Çift Kişilik Makreme Hamak, bahçe ve piknik alanlarında tercih etmeye son derece uygun bir modeldir. Çift kişilik olması sebebiyle ölçüleri de oldukça geniş olan ürün, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanılabilir. Birbirinden farklı model alternatifine sahip olan hamaklar, fiyatları bakımından da birbirinden ayrılmaktadır. Hamak fiyatları ürünün modeline ve kullanım özelliklerine göre birtakım değişiklikler göstermektedir. Dekoratif açıdan da oldukça başarılı olan hamak modellerinin malzeme kalitesi, üretim esnasında kullanılan malzeme türü ve kumaşı sebebiyle fiyatlandırmada değişimler söz konusu olmaktadır. Siz de arzu ederseniz Tekzen bahçe ürünleri kategorisinde bulunan hamak modellerini inceleyebilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun olan Tekzen hamak modelini uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT