Toplam 98 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe Minderleri


Minderlerin Kullanım Alanları

Ev tekstili ve dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarından birisi de rengarenk çeşitleri bulunan minderler ve yastıklardır. Minderlerin en çok kullanıldığı mobilyalardan birisi sandalyedir. Sandalye minderi dışında dış mekanda da bahçe ve balkon gibi alanlarda bahçe minderi kullanımı yaygındır.

Mobilyanıza Uygun Minder Seçimi Nasıl Olmalı?

Mobilyanıza uygun minderi seçerken öncelikle mobilyanızın tarzı ve renklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Koyu renk mobilyalarınız için tonlarda daha açık uygun alt tonlarda minderler tercih ederken açık renkli mobilyalarınızda koyu tonlarda minder modelleri tercihi yaparak dekoratif uyumu sağlamanız mümkün olacaktır.

Bunun dışında desenli mobilyalarınızda düz renk minder ya da düz renkli mobilyanızda desenli minderler tercih ederek mekana farklı bir hava katmanız mümkün olacaktır. Minder seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur ise minderin dokusunun mobilyanıza uygun kumaşlarda olmasıdır.

Minder Çeşitleri ve Modelleri

Minderler bulunduğu ortama şıklık katmakla kalmayıp konfor da sağlamaktadır. Sert sandalye zeminin oturmak yerine yumuşacık minderler sayesinde koltuk rahatlığını yakalayabilirsiniz. Minderler sadece zemin için tasarlanabildiği gibi sırtlı sandalye minderi olarak da karşımıza çıkarak sırtınızın konforunu sağlayabilmektedir. Bahçe mobilyalarında da çok sık tercih edilen minderler banklara ya da şezlonglara göre de tasarlanmaktadır.

Minderler ihtiyacınıza ve mobilyanıza göre yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi şekillerle sizlerle buluşmaktadır. Aynı zamanda farklı şekillere sahip olan minderler tekli, ikili ya da dörtlü gibi seçeneklerle de satışa sunulmaktadır. Bahçe mobilyaları için ise masa örtüsü ile birlikte set olarak satılmaktadır.

Minder Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Minderler çeşitli nedenlerle zaman içinde kirlenmektedir. Bu kir ve toz birikmesi durumuna karşın gerekli sağlık ve hijyen koşullarının oluşması için belli süre aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Sandalye minderi temizliğine ilk olarak minderin kılıfının çıkarılmasıyla başlanır.

Kılıfı çıkarılan minderin süngeri güzelce yıkanır ya da silinir. Minder kılıfının da ayrı olarak temizliği yapılır. Bu işlemler sonrası güzelce havalandıran minder ve kılıfı kuruduktan sonra yerine yerleştirilir. Temizlik yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta minderin sünger yapısına ve rengine zarar verecek kimyasallardan kaçınılarak uygun işlemlerle temizliğin yapılmasıdır.

Minderlerin Fiyatları Nasıl Değişmektedir ?

Sandalye minderi, bank minderi, şezlong minderi gibi çeşitleri bulunan minderlerin fiyatları markasına, modeline ve ebatına göre değişiklik göstermektedir. Genelde her keseye hitap edebilen fiyatlara sahip olan minderler Tekzen kalitesiyle bütçenizi zorlamadan sizlerle buluşmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT