Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Hortum & Makaralar


Hortum Toplama Tekerleksiz 60mt qr5566
Hortum Toplama Tekerleksiz 60mt qr5566
Sadece Mağazada
209,90 TL
Botanika Sulama Fıskiyesi
Botanika Sulama Fıskiyesi
Sadece Mağazada
119,90 TL

Hortum ve Makara Modelleri

Bahçe, balkon, terasların yanı sıra araba yıkamak içinde ihtiyaç duyulan bahçe hortumu geniş bir kullanım alanı sunuyor. Tekzen hortum çeşitleri içinde değişik ebatlarda ve farklı özelliklere sahip çok sayıda ürünü bir arada bulabilirsiniz.

Bahçe Hortumu Nasıl Olmalı?

Bahçelerdeki bitkileri sulamak ya da bahçeyi yıkamak için kullanacağınız su hortumu modelinin dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahip olması gerekir. Uzayabilen esnek yapıya sahip olan hortumlar daha geniş alanda kullanım kolaylığı sağlar. Hortum çeşitleri içinden seçiminizi yaparken; bahçenizin büyüklüğüne uygun uzunlukta ve toplanabilen modelleri tercih etmeniz pratiklik sağlar.

Kırılma ve yırtılmaya karşı dayanıklı olan hortum modellerinin seçilmesi özellikle geniş bahçe kullanımları için oldukça önemlidir. Tekzen kalitesi ile sunulan ipli, örgülü, uzayabilen bahçe hortumu seçenekleri içinden kullanımınıza uygun olan modeli rahatlıkla seçebilirsiniz.

Bahçe Hortumu Nasıl Sarılır?

Bahçe yıkaması ya da bitkilerin sulanması işlemleri sona erdikten sonra hortumun toplanması oldukça zor bir işlem olabilir. Bu nedenle hortumunuzu her seferinde manuel olarak toplamak yerine kendi kendini toplayan sulama hortumu modellerine yönelmek gerekir. Pratik bir biçimde hortumun açılması ve toplanmasını sağlayan otomatik modeller uzaktan kumada ile de kontrol edilebilen özelliktedir.

İhtiyacınız doğrultusunda hortumunuzu toplamanızı kolaylaştıran hortum sarma makara modelleri hafif ve taşınabilir yapısı ile her uzunluktaki hortuma uygun bir kullanım sunuyor. Hortumunuzun ortada durmasını istemiyorsanız, bu makaraların duvara monte edilebilen modelleri de yer kaplamadığı için avantajlı bir kullanım sağlıyor.

Bahçe Hortumu Nasıl Toplanır?

Sulama sistemleri içinde en önemli parçalardan bir olan hortumunuzu kullandıktan sonra öncelikle hortumun başlığını musluktan çıkarmalısınız. Bu işlemin ardından hortumun herhangi bir engele takılıp zarar görmemesi için hortumun diğer ucuna kadar düzgün bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.

Hortum toplama esnasında oluşabilecek zorluğu ve dağınıklığı engellemek için hortum sarma aparatı modellerinden birini seçebilirsiniz. Eğer otomatik bir aparat kullanıyorsanız düğmesine basarak kolay bir biçimde toplayabilirsiniz. Manuel işlemlerde ise makinenin yan tarafında yer alan kolu çevirerek hortumunuzu düzgün bir biçimde toplayabilirsiniz.

En iyi ve Kaliteli Hortum Modelleri

Sulama sistemleri ihtiyaçlarınız içinde, plastik, spiralli, uzayan ve tabancalı hortum gibi seçenekleri bulabileceğiniz Tekzen, bahçe sulama ürünlerini geniş bir yelpazede sizlerle buluşturuyor. Hortum ve hortum sarma makineleri alanında isim yapmış güvenilir markaların ürünlerini bulabileceğiniz Tekzen'den dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT