Toplam 70 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Hortum & Makaralar


Sulama sistemleri bölümündeki Hortum& Makaralar alt bölümü geniş yelpazedeki ürün çeşidini kullanıcılara sunuyor. Bu bölümde birbirinden farklı birçok çeşidiyle düz ve spiral bahçe hortumları, basınçlı ve tabancalı sulama sistemleri, farklı boyut seçenekleriyle hortum makaraları ve askıları alıcılarını bekliyor.


Hortum & Makaralar bölümünde satışa sunulan AGROMAK, BOTANIKA, EINHELL, EMİL LUX, ENDER, GEROK ve daha birçok güvenilir markayla, bahçenizde hayatınızı fazlasıyla kolaylaştıracak hortum ve makaralara ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz markayı seçerek, bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Bahçe sularken kullanılan en önemli araçlardan biri olan hortumlarda en çok rastlanan problemler kırılma ve eskime oluyor. Hortum & Makaralar kategorisinde bulunan kırılma ve eskimeye dayalı bahçe hortum modelleri sizi yarı yolda bırakmaz, fazladan iş çıkarmaz ve bahçecilikte her daim işinizi kolaylaştırır. Büyük bahçelerde her noktada su kaynağı bulunmayacağı için hortumun istenilen noktaya kadar uzayabilmesi hortumlara dair aranan özellikler arasında yer alıyor. Kategoride istediğiniz boyda hortum ürünlerini bulabilir, sulamayı daha kolay ve zahmetsiz bir hale getirebilirsiniz.Hortum kullanımında karşılaşılan bir diğer sorun ise sulama bittikten sonra hortumu toplamada ve toplanan hortumun düzgün bir şekilde kaldıracak bir yer bulmada karşılaşılan zorluk oluyor. Kendi kendini toparlayabilecek şekilde tasarlanan hortumlar uzayıp kısalma özelliği sayesinde bu problemin ortadan kalkmasını sağlıyor. Böylece sulama işlemi bittikten sonra göz zevkinizi bozmadan hortumu muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca tıpkı elektrik süpürgesi gibi kendi kendini toplayan bu hortum modelleri dolaşma ya da kırılma problemlerini de ortadan kaldırmış oluyor. Kendi kendini toplayan hortumların yanı sıra Tekzen’de satışa sunulan hortum sarma makaraları ve hortum duvar askısı modelleri düzenlilik açısından büyük avantaj sağlıyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile dilediğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT