Toplam 39 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Hortum & Makaralar


Agromak YM3601 Hortum Makarası
Agromak YM3601 Hortum Makarası
Sadece Mağazada
629,00 TL
Damlacan 900cc
Damlacan 900cc
Temin Edilemiyor
Flexpex Hortum 60 cm 3/8D-3/8D (V)
Flexpex Hortum 60 cm 3/8D-3/8D (V)
Sadece Mağazada
74,99 TL

En İyi Bahçe Hortumları ve Makaraları Tekzen'de!

Bahçenin yeşil ve canlı kalmasını sağlayan en önemli ihtiyaç sudur. Bahçe sulama hortumu gibi malzemeler, bitkilerin ölmeden uzun süre canlı kalmasını sağlar. Boyutları bahçenin boyutuna ve suyun alındığı yere göre değişirken hortum makarası uzun hortumların kullanılmasını kolaylaştırır. Bunun yanında bahçe muslukları istenilen her anda su sağlama konusunda başarılı malzemelerdir. Silikonlu bahçe hortumları da büyük bir ilgi görür.  Silikon yapısının yanında özel renkleri kullanım sırasında keyifli bir deneyim yaşatır. Farklı bahçe musluğu ve bahçe hortumu modellerine Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bahçe Hortum ve Makaralarıyla Bitkileriniz Canlı Kalsın

Her ne kadar çiçek sulama kapları teraslardaki ya da balkonlardaki saksı çiçeklerini sulamada işe yarasa da bahçe çiçeklerini sulamak için su hortumu gibi sistemler önemli bir ihtiyaçtır. Farklı sulama periyodu olan bitkiler için bahçenin bir ucundan diğer ucuna uzanan sulama sistemleri kullanılabilir. Bazı bitkiler ise dipten su ihtiyacının yanında yapraklardan da su almak ister. Bu gibi durumlarda hortum tabancaları bitkinin ihtiyacı olan suya ulaşmasına yardımcı olur. Tabancaların ergonomik yapıları ise kullanım kolaylığı sağlar. Uzun hortumlarda hortum sarma makarası hortumların derli toplu durmasını sağlar. Hortum tabancaları ve sarma makaraları hakkında daha fazla bilgiye Tekzen sayesinde ulaşabilirsiniz. 

Bahçe Hortum ve Makaraları Fonksiyonel Özellikleriyle Dikkat Çeker

Bahçe hortumları uzun ve dayanıklı yapısıyla her mevsim kullanıma uygun fonksiyonel ürünlerdir. Bahçe hortumları genellikle uzun tercih edilirken balkon hortumu modelleri ise daha kısadır. Bahçe dekorasyonu konusunda tamamlayıcı en önemli parça yeşilliklerdir. Bunun yanında canlı çiçeklerin ekildiği saksılar ve dekoratif ürünler de bahçelere zenginlik katar. Hortum çeşitleri ise işlevselliğiyle bitkilerin sürekli canlı kalmasına katkı sağlarken hortum bağlantı aparatları hortum ve musluk bağlantısını sağlamada başarılı ekipmanlardır. İhtiyacınız olan hortum bağlantı ekipmanlarına sahip olarak bahçenizi devamlı canlı tutmak için gerekli ürünlere Tekzen güvencesiyle erişebilir ve ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bahçe Hortum ve Makaraları Su İsrafının Önüne Geçer

Makaralı bahçe hortumu manuel ve otomatik sarımlı modelleriyle kullanıcısına kolaylık sağlar. Özellikle otomatik sarımlı modellerde hortum kullanımı oldukça pratiktir. Bunun yanında Rewel hortum askı toplama aparatı aparat 72603 modeli de hortumların toplanarak düzenli saklanmasına destek olur. Suyu hortum içinden geçirerek hedef alana yönlendiren hortum modelleri, su israfının da önüne geçmede başarılıdır. Makaralı hortum ise alandan bağımsız her yere ulaşabilen ürünlerin toplanarak bir yerde saklanmasına olanak sağlar. Bunun yanında basınçlı spreyler de özellikle bitki ilacı uygulamasında kullanılır. Farklı özellikteki basınçlı sprey modelleri ve hortum toplama aparatları için Tekzen sizleri bekliyor.

Bahçe Hortum ve Makaraları Bahçedeki Yardımcınız

Uzayan hortum modellerinin en önemi özelliği su taşıma gibi meşakkatli bir işin önüne geçmiş olmasıdır. Ortalığı ıslatmadan sadece sulanacak alana su ulaşmasını sağlayan ürünler özellikle geniş bahçelerde en önemli yardımcılar arasındadır. Yaz aylarında çimlerin, ağaçların ve çiçeklerin gün aşırı sulanması gerektiğinden hortumlar ergonomik tasarımlarıyla bitkilerin ölmesinin önüne geçer. Bu alanda uzun boyu ile dikkat çeken Rewel Silikonlu Bahçe Hortumu 20 Metre 726037 pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Musluğa bağlanan aparatlar ise hortumun musluktan çıkmasını engeller. Bahçe hortumu fiyatları uzunluğa ve genişliğe göre değiştiği için kullanıcı ihtiyacı olan modele sulama yapılacak alana göre karar verir. İhtiyacınıza uygun hortum modellerine Tekzen güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

Her Bütçeye Uygun Bahçe Hortum ve Makaraları

Kullanıcılar hortum seçerken ve kullanım alanını göz önünde bulundururken bunun yanında makaralı olup olmamasına da özen gösterir. Sizlere sunulan hortum modellerinden en iyi bahçe hortumu diye tanımlanabilen model, kullanıcı beklentilerini en çok karşılayan modeldir. Bunun yanında bazı bitkiler için sulamanın yanında zirai ilaç da kullanmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda acil durum duşu olarak da tanımlanabilen bahçe duşları sağlık ile ilgili oluşabilecek risklerin önüne geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı özelliklerdeki bahçe duşlarının yanında hortum fiyatları hakkında da daha fazla bilgiye ulaşmak için ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, ihtiyacınız olan bahçe duşuna uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT