Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Park ve Bahçe Çöp Kutuları


Bahçe ana başlığı altında bulunan dış mekan çöp kovaları bölümünde park ve bahçe çöp kutuları ile ilgili aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Bora plas, tekzen home ve intermas markalarına ait ürünlerin yer aldığı bu reyonda farklı hacimlere sahip modeller arasından istediğiniz ebatta park çöp kutusu satın alabilirsiniz. 


Dilerseniz kendi küçük bahçeniz için büyük bir ünite yerine 272 lt depolama imkanı sunan bahçe çöp poşetlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra biraz daha büyük veya kamusal alanlara uygun olarak tasarlanmış lüks ürün çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Oval ve kare olmak üzere iki farklı geometrik şekilde kullanıcıya sunulan bu ürünlerde ahşap kaplama ve metal malzeme kullanılmıştır. Ahşap kaplama olarak tercih edilen ağaç ladindir. Yaklaşık olarak 30 cm genişliğe ve 65cm yüksekliğe sahip lüks park ve bahçe çöp kutuları aynı zamanda içinde çıkarılabilen siyah bir kova bulundurmaktadır. Bu sayede temizliği kolay ve estetik açıdan göze hitap eden bir ürün tercih etmek isterseniz bu modelleri inceleyebilirsiniz.


Daha geniş hacim ve boyutlarda bir ürüne ihtiyacı olanlara yönelik olarak endüstriyel boy atık ünitelerine de yine bu reyondan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yemekhane, yurt, sokak gibi daha fazla sayıda insanın kullanımına yönelik olarak tasarlanmış yaklaşık olarak 58cm genişlik 73cm boy ve 1050cm yüksekliğe sahip olan ve aynı zamanda 240lt lik bir kapasitesi bulunan bu endüstriyel ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.


Tekzen sayesinde kalite ve güven garantisi ile aradığınız atık ünitesini anında bulabilir ve tek bir tıkla dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT