Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Çiçek Sulama Kapları


Sulama Kabı 1.5 LT 5557 153.48.092
Sulama Kabı 1.5 LT 5557 153.48.092
Sadece Mağazada
79,99 TL

Çim alanların, bahçe ya da evde yetiştirdiğiniz süs bitkilerinin, sulanması için ihtiyacınız olan tüm su sistemlerini Bahçe kategorisi altında bulunan sulaklar ve su kovaları bölümünde bulabilirsiniz.


Sulaklar ve Su Kovaları kategorisinde yer alan çeşitli desen ve büyüklükteki su kapları ile hobi bahçelerinizi daha eğlenceli ve estetik hale getirebilirsiniz. Kategori içerisinde isterseniz saksılara su dökmek için kullanabileceğiniz, isterseniz içine bitki ve çiçek ekebileceğiniz sulak şeklinde saksı modelleri mevcuttur. 


Bu kullanışlı ürünler sayesinde çiçeklere su verme işiniz zevke dönüşürken, ergonomik ağız yapıları ile suyun çanaktan dışarı dökülmesini önler. Çanakta yetiştirilen bitki ve çiçekler için kullanılan sulakların yanı sıra daha büyük açık alanların su ihtiyacını karşılamak için kullanacağınız 6 veya 10 litrelik bahçe sulama bidonları da bu kategoride yer almaktadır. 


Evinizde yetiştirdiğiniz süs bitkilerinin yapraklarının bakımı için önerilen su püskürtücülerine, bitki ilaçlaması ve ev temizliği gibi alanlarda kullanmak için sprey uygulama şişelerine sulaklar ve su kovaları bölümünden ulaşabilirsiniz. Kullanma talimatında yazan miktardaki ilacı ve suyu karıştırarak sprey uygulama şişesi ile yaprak ilaçlaması yapabilirsiniz. Emek vererek büyüttüğünüz süs bitkilerinizin tatile çıktığınızda solmaması için çiçek sulama aparatı satın alabilirsiniz. Yeteri miktarda su sızdıran ürün sayesinde toprak ihtiyacı kadar olan suyu çeker ve tatil dönüşlerinde onları aynı tazelik ve canlılıkta bulursunuz.


Bostan ve çim alanlarınızın sulanması için demode tasarımlar yerine estetik bahçe sulama fıskiyeleri satın alabilirsiniz. Üç başlı Çiçek Şeklinde Bahçe Sulama Fıskiyesi mekana modern bir görüntü verirken sıcak yaz günlerinde çocukların ve yetişkinlerin de eğlenmesini sağlar.  Kişisel ihtiyacınıza uygun sulak çeşitlerini seçebilir, istediğiniz model ve kalitedeki ürünleri Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT