Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bahçe Seti


Bahçede çalışmaya meraklıların gözdesi olan bahçe seti içerdiği aletlerin sağladığı pratiklik ile toprakla uğraşanlara hayatı kolaylaştırıyor. Bahçe el aletleri kategorisinde sunulan bahçe setleri toprak ile çalışmayı ayrı bir eğlence haline getiriyor. Bahçe aletleri özel boyları ile fazla zahmete girmeden ekim, bakım ve hasat işlemlerinizi yapmanıza olanak tanıyor.

Metal, plastik, ahşap malzemelerden oluşan bahçe setleri genellikle kazma, kürek ve tırmıktan oluşuyor. Bazı bahçe setleri içinde dirgen ve dar kürek de yer alıyor. Kimi zaman elleri korumak için kullanılan bahçe eldivenleri ve kıyafetleri koruyan önlükler de bu setlere eşlik ediyor. Mini bahçe kürek setleri ile farklı enlerdeki küreklere sahip olabilirsiniz. Farklı genişliklere sahip kürekler ile dar alanlarda da rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Küreklerle toprağı kazmanız ve gübre atmanız kolaylaşırken, tırmıkla yaprakları, yabancı otları toplamanız, taşları ayırmanız ayrı bir keyif haline geliyor. Çapa ile toprağı havalandırıp kazarken, çapanın çatal ucuyla da bitkilerin dibini özenle havalandırabilirsiniz. Dirgen ile gübre, toprak gibi maddelerin yayılması işlemini yapabilirsiniz.

Bahçe seti aletleri, paslanmaya bozulmaya, neme ve lekelenmeye karşı çekiçlenmiş epoksi kaplama yüzeyle dayanıklılık gösteriyor. Ahşap saplar ve karbon çelik kafalar ise dayanıklı bir yapı sergiliyor. Ergonomik tasarımlı hobi bahçe setleri, uzun süreli çalışmalardan sonra bile ellerin hasar görmemesini sağlıyor. Bahçe el aletleri toprak yapışmalarını en aza indiren parlak yüzey paslanmaz çelik malzemeden yapılıyor. Özel çantasıyla gelen setler taşıma kolaylığı da sağlıyor.

Bahçe setleri fiyatları bahçe seti içeriğine, kullanılan malzemeye ve kaliteye göre farklılık arz ediyor. Kullanım alanınıza göre bir bahçe seti tercih ederek, Agromak, Tekzen, Eternal Garden, Homecare gibi markaların kalitesiyle hobi bahçenizde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Tekzen farkıyla hemen sepete atarak satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT