Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Sivrisinek Kovucu Ürünler

Sivrisinek kovucu ürünler, otomobil içi gibi kapalı alanlardan, kamp alanlarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her yerde korunmanıza yardımcı olacak çeşitli ürünlerden oluşur. Bu sinek kovarlar hem sağlığınızı hem de sizin rahatınızı düşünerek tasarlanmış olup pratik kullanımı ile çokça tercih edilmektedir.

Sinek Kovucular Nasıl Kullanılır?

Teknolojinin de katkısıyla, yaz aylarının keyif bozucu sivrisineklerine kesin çözümler, rahatınızı ve sağlığınızı bozmayacak şekilde geliştirildi. Bahçe kovucuları arasında sarmal şekilde, mum gibi yakılarak kullanılan ürünlere rastlamak mümkünken, aynı zamanda tavana asılan sivrisinek öldürücü modelleri de kullanabilirsiniz. Işıklı sivrisinek kovucu lamba çeşitleri ise sizi ve sevdiklerinizi hem aydınlatıp hem korurken, uzun ve keyifli saatler geçirmenize de yardımcı olur.

Özellikle bebek ve çocukları sivrisinek mikroplarından uzak tutmak, aynı zamanda bunu sağlıklı bir şekilde yapmak ebeveynler için zorlu bir süreçtir. Kokusuz sinek öldürücü cihaz, çocuğunuzun uyuduğu veya oynadığı yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz zararsız koruyuculardandır.

Sinek Kovucu Tablet Nasıl Kullanılır?

Sadece bahçelerde değil, odalarda da rahatsız edici sinek vızıltısından uzak, rahat bir uyku çekmek için elektrikli sinek öldürücü cihazları prizin bulunduğu her mekanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Cihaza uygun tabletleri, talimatlara uygun şekilde yuvasına yerleştirerek bütün bir gece boyunca kullanmanız mümkün. Ertesi gün bu tabletleri değiştirmeniz gerektiğini unutmayın!

Elektrolikit olarak üretilen ve içerisinde sıvı bulunan sinek öldürücü cihazları da aynı şekilde prize takarak dilerseniz sıvı bitene kadar sürekli açık tutabilirsiniz. Bu likit parçalar bittikten sonra yedekleri ile değiştirip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sinek Kovucu Sprey Nasıl Kullanılmalı?

Sivrisinekler sadece keyifli zamanlarda veya ev içerisinde bizimle değiller. Açık hava yürüyüşlerinde, tatil yerlerinde ve kamp alanlarında da sivrisinek kovucuya ihtiyaç duyulur. Bunun için teninize direkt olarak uygulayabileceğiniz ve güvenle kullanabileceğiniz spreyler geliştirilmiştir.

Tüm alanlar için düşünülen sivrisinek öldürücülerin yanında, hareket halindeyken de sivrisinekleri sizden uzak tutabilecek bu spreyleri çantanızda, arabanızda taşıyabilir; uzun süreli koruma sağlayan ve cildinize dost olan bu ürünleri, ihtiyacınız olduğu her an spreyi sıkarak ve elinizle hafifçe dağıtarak kullanabilirsiniz.

Sivrisinek Öldürücü Çeşitler

Sivrisinek kovucu ürünler arasından, eski usül raket arayanlar, yeni nesil kokusuz mumlarla yaz akşamlarını rahat geçirmek isteyenler veya elektrikli sinek öldürücüleri tercih edenler, yani kısacası herkes dilediği ürünü Tekzen farkı ile tek bir tıkla anında bulabilir. Hemen keşfedin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT