Toplam 67 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bahçe Masaları


Bahçe Masası Modelleri

Dış mekanlarda kullanılmak üzere sizler için üretilen bahçe mobilyaları şık ve pratik tasarımlarıyla sevdiklerinizle birlikte bahçe keyfinizi doyasıya yaşayabileceğiniz bir atmosfer yaratır. Tekzen olarak birbirinden farklı özellik ve görünümlerde sizlere hitap eden balkon masası seçeneklerini bir araya getirmekteyiz. Yapım malzemeleri kaliteli ahşaptan olan mobilyalar uzun ömürlü ve sık kullanıma uygundurlar.

Kullanışlı Bahçe Masası Nasıl Olmalı?

Tekzen bahçe mobilyaları farklı tasarım ve özellikleriyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanışlı bahçe sandalyeleri ve masaları dayanıklı, konforlu ve pratik olmalıdır. Aynı zamanda kolay temizlenebiliyor olması ve uzun vadede kullanım için mobilyaların alüminyum malzemelerden imal edilmiş olması önemli detaydır. Her sezon yeni mobilya almanın maliyeti yüksek olacağından, kaliteli bir ürünün bir kez alınması daha mantıklı olacaktır. İhtiyaca göre boyu belirlenen bahçe masasının açık hava koşullarına da uygun olması gerekmektedir.

Her mevsim bahçenin tadını çıkarabilmek ayrı bir keyiftir. Tekzen olarak bizler de sizleri düşündük ve kullanışlı bahçe mobilyalarını sizler için tasarladık. Her biri kendine özgü modern dizaynlar ile kaliteli malzemelerin birleşiminden ortaya çıkan uzun ömürlü dış mekan ürünlerimizi sizlere uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktayız.

Bahçe Masası Nasıl Korunmalı?

Dış mekanınız için düşündüğünüz bahçe mobilyalarının uzun vadede kullanılabilmesi için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlardan birisi de ürünlerin muhafaza edilmesidir. Özellikle alüminyum malzemelerden üretilen bahçe mobilyaları diğer malzemelere oranla daha dayanıklıdır. Ahşap mobilyaların, hava koşullarına göre yılda bir veya iki kez bakımını yapmalısınız. İhtiyaca ve tercihe göre ahşap bakım yağları veya su bazlı koruyucular düzenli aralıklarla uygulanabilirken, çamaşır suyu ve vernik gibi kimyasallar ahşabın doğal yapısına zarar verebilir.

Dört mevsime sahip ülkemizde, dış mekanı daha etkin kullanabilmek için uygun bahçe mobilyaları gerekmektedir. Tekzen olarak bizler de, farklı ebat ve ihtiyaca göre birbirinden farklı bahçe masası, bahçe sandalyesi ve diğer bahçe ürünlerini siz değerli müşterilerimiz için üretmekteyiz. Ürünlerimiz kaliteli ahşap ve alüminyum malzemeden yapıldığından, düzenli aralıklarla bakımları yapılmalıdır. Böylece uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Ahşap Bahçe Masasının Avantajları Nelerdir?

Dış mekan ürünlerinden bahçe sandalyeleri ve masası başta olmak üzere diğer pek çok bahçe ürününün ahşap malzemelerden yapılmış olanlar, bazı avantajlarından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Öncelikle ahşap malzemeler bakımları da yapıldığında sağlıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılabilirler. Aynı zamanda daha dostudurlar ve çevreye plastik masa gibi ürünlerden daha az zarar verirler.

Bahçe ürünleri, malzeme ve kullanım alanı olarak çeşitlilik göstermektedir. Ahşap masa ve sandalye takımları diğer malzemeleri kıyasla daha şık ve doğal bir görünüme sahiptirler. Türkiye'nin önde gelen yapı market zinciri olarak bizler,uygun fiyat imkanları, kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarla hazırlanan ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Eğer siz de sevdiklerinizle birlikte doğayla iç içe olmaktan keyif alıyor ve bu keyfi her mevsim sürdürebilmek istiyorsanız Tekzen bahçe ürünlerini mutlaka deneyin.

Neden Tekzen Bahçe Mobilyaları Tercih Etmelisiniz?

Tekzen yapı marketi olarak bünyemizde pek çok çeşit ve farklılıkta dış mekan ürünleri bulunmaktadır. Plastik masa, ahşap masa ve sandalyeler bunlardan bazıları ve en çok tercih edilenlerdir. Her bütçeye uygun, dayanıklı ve konforlu bahçe mobilyalarını dış mekanlarınızda dilediğiniz gibi kullanabilir, daha uzun vadede de kullanım sağlamak için belirli aralıklarda bakım yaparak bu süreci uzatabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT