Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Kenar Kesme Makinaları

Bahçeli evlere olan ilginin artması ile birlikte bahçe dekorasyonu da değer kazanıyor. Çim biçme makinaları da bahçe dekorasyonuna katkı sağlayan önemli cihazlar arasında bulunuyor. Özellikle duvar kenarlarındaki çimlerin temizlenmesinde yardımcı olan kenar çim biçme makinası kullanışlı özelliği ile dikkat çekiyor. Farklı özelliklerde tasarlanan ürünleri Tekzen kalitesiyle hemen satın alabilirsiniz.

Kenar Kesme Makinası Nedir?

Kenar kesme makinesi, taş ve dekor kenarlarının yanı sıra duvar kenarlarında bulunan çimlerin temizlenmesinde yardımcı olur. Özellikle çim biçme makinesinin ulaşamadığı noktalara rahatlıkla ulaşabildiği için bahçe temizliği yapılırken kurtarıcı oluyor. Bu ürünler minimalize edilmiş çim biçme makinesi olarak da tanımlanabilir. Çünkü her iki ürün de aynı işlemi yapar. Bosch ve Einhell gibi markalar tarafından üretilen kesme makinelerini ürün grubu içerisinde bulabilirsiniz.

Otomatik olarak misina besleme işlemi yapabilen ürünler, sadece tek bir tuşa basarak kenar kesme moduna geçebiliyor. Güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için çeşitli fonksiyonlar ile donatılan ürünler Maestro gibi önemli markalar tarafından hassasiyetle tasarlanıyor.

Kenar Kesme Makinası Nerede Kullanılır?

Kenar çim biçme makinası, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bireysel ve gündelik ihtiyaçları karşılayan cihazlar genellikle bahçe dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle çim biçme makinesi ile çimlerin tümünü istediğiniz biçimde kesemeyebilirsiniz. Büyük makineler genellikle duvar kenarlarında bulunan çimleri istenen düzeyde temizlemez. Bu gibi durumlarda devreye kenar çim kesme makineleri devreye girer. Pratik kullanımı ile kısa sürede son dokunuşları yapabilirsiniz.

Zaman zaman bahçe kapısından eve ya da çardağa kadar rahat yürümek adına taş döşenebiliyor. Bu taşlar arasından bir süre sonra cimlerin uzadığını görebilirsiniz. Taş ve çim bir arada olduğu için de çim biçme makinesi bu bölgeler için uygun bir ürün olmaktan çıkar. Kenar çim kesme makinesini yer taşları arasındaki çimleri temizlemede de kullanabilirsiniz.

Kenar Çim Biçme Makinelerinin Fonksiyonları

Farklı motor gücüne sahip kenar kesme makinesi çeşitleri sizlere ürünler arasından seçim yapma avantajı veriyor. Elektrik ile ya da benzinle çalışan modeller ürün grubunda yer alıyor. Motor gücü farklı olan ürünler çimlerin kalınlığına göre verimli bir kullanım avantajı sağlar. Kalın yapıya sahip gür çimleri biçmek için kullanmak için motor gücü yüksek ürünleri seçebilirsiniz.

Yüksekliği ayarlanabilir ürünler sayesinde kenar çimlerini keserken eğilip kalkmak durumunda kalmadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünlerde genellikle iki farklı tutma noktası bulunuyor. Böylece ürünü stabil tutarken dahi güvenli bir kullanım imkanı elde edersiniz. Özellikle Bosch gibi markaların ürünlerinde tutma kısımları yumuşaktır. Bu da çalışma bitimine kadar ellerin rahat etmesini sağlar. Ürünlerin dairesel kesme çapı ise yaklaşık olarak 30 cm'ye kadar çıkabiliyor.

Kenar Kesme Makinelerinde Fiyatlar

Benzinli kenar biçme makinası ya da elektrikle çalışan cihazlar arasında fiyat farkı olsa da ürün grubundaki ürünler bütçenizi zorlamayacak fiyat listeleri ile satışa çıkıyor. Siz de ihtiyacınıza cevap verecek olan ürünü belirledikten sonra hemen sipariş edebilirsiniz. Kenar kesme makinesi ile sizin de bahçe temizleme işiniz kısa sürede bitecektir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT