Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Harşena Doğal Bal Mumu 1Kg

Kozmetik maksatlı kullanımlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olup yenilebilir niteliktedir.
Hiç bir kimyasal madde içermediğini, doğal bir ürün olduğunu beyan ederiz. Takip ettiğimiz kalite politikası, vizyon ve misyonumuz sizlere doğal olanı sunma, en kalitli hizmeti vermek üzerine kululmuştur.
Her türlü kozmetik amaçlı kullanıma uygundur.
%100 doğal ürün olup en az 1 kg olarak gönderilir.
Bal mumu, eski çağlardan beri insanlığın çeşitli alanlarda kullandığı bir bal arısı ürünüdür. Günümüzde kullanım alanları daha da çeşitlenmiş, kozmetikten sanayiye, eczacılıktan heykelciliğe kadar uzanan alanlarda yüzlerce farklı kategoride kullanılır olmuştur.

- Bal Mumu Nedir?
Bal mumu isçi arıların 12–18 günlük yaş dönemlerinde 4, 5, 6 ve 7- abdominal segmentlerdeki mum salgı bezlerinden salgılanan bir maddedir. Saf bal mumu, arıdan beyaz sıvı olarak salgılanır daha sonra koyu bir kıvam alarak sarı veya kahverengine döner. Bu dönüşümde, polen kaynaklı yağ içinde eriyebilen karotenoid pigmentleri etkili olmaktadır.
Bal arıların yavru üretmek ve bal depolamak için ürettikleri bal mumları, kovan içinde altıgenlerden oluşan peteksi bir yapıya sahiptir.

- Bal Mumunun Kimyasal Özellikleri:
Balmumu, hidrokarbonlar, triesterler (%3), hidroksimonoesterler (%4), hidroksipoliesterler (%8), monoasit esterler (%1), asit poliesterler (%2), serbest asitler, serbest alkoller (%1) ve %1 oranında tanımlanamaya bileşiklerden meydana gelmektedir.

- Balmumu Üretimi:
Arılar 1 kg bal mumu yapmak için 10 ile 25 kg arasında bal tüketir. Bal mumu yalnızca bal arıları tarafından bal tüketilerek üretilir.

- Bal mumunun Külçe Şekline Dönüştürülmesi:
Petek balların kırıntılarından, kovanda kullanılamayacak kadar zarar görmüş peteklerin steril ortamda eritilip, kalıplarda dondurularak, külçe halinde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Harşena Doğal Bal Mumu 1Kg

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT