Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Suzen Mumbee - Bal Mumu Eritme Teknesi 1 (Süzenden)

304 kalite paslanmaz çelikten imal, çift cidarlı, ısıyı kaybetmeyen, güçlü gövde
Güneş ışınlarını daha iyi emebilmesi için geliştirilmiş, açılı, özgün ve modern bir tasarım
Paslanmaz çelikten, süzgeç, süzgeç tepsisi ve bal mumu sağım küvetinden oluşan, kullanımı, temizlenmesi ve bakımı kolay kabin içi sağ ve solda olmak üzere çift emniyet çubuğu ile desteklenmiş, yalıtımı yapılmış, kesinlikle su geçirmeyen, kulplu
1. kalite üst cam kapak ve çerçevesi
Yüksek taşıma kapasitesine sahip, paslanmaz çelik, sökülebilir ayaklar
Ürün Ölçüsü: 60x110x30 cm

Mumbee - Bal Mumu Eritme Teknesi İçin Tavsiye Edilen Kullanma Talimatı:
Tankı sıcak su ile iyice yıkadıktan sonra hav bırakmayan temiz bir bezle kurulayınız.
Güneşli bir gün seçiniz.
Cam kapağı açarak iki taraftaki emniyet çubuklarını yerlerine yerleştiriniz. Ön küvet bölümüne yarısına gelecek şekilde su ile doldurunuz. İstediğiniz miktardaki eskimiş, yıpranmış ve baldan arındırılmış bal mumunu süzgeç vazifesi görecek olan platformun üzerine yan yana veya üst üste gelecek şekilde yerleştiriniz.
Cam kapağı kapatınız. Bulunduğunuz coğrafyanın ve mevsimin durumuna göre(güneşin en dik olduğu açılar seçilerek) teknemizin 3 ile 5 saat sonra yarısı su ile dolu olan küvetinin içerisine, parçalar halinde düşmüş olan bal mumu hammaddesi toplanır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Suzen Mumbee - Bal Mumu Eritme Teknesi 1 (Süzenden)

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT