Ürün Kodu: 2962121

Şeker Otu Stevia Fidesi (100 adet)

En geç 9 Mart Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
539,78 TL  (KDV Dahil)
59,98 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Şeker Otu Stevia Fidesi (100 adet)

Ürün Özellikleri:

Aromatik şifalı stevia bitkisi ;normal  şekere göre 200-300 kat daha tatlı olup saksı içerisinden, veya açık alandan rahatlıkla yetiştirilebilmektedir.Stevia normal şekere göre kalorisi yok denecek kadar azdır.Yaprak dökmeyen bir bitki olan stevia diğer bir ismiyle şeker otu bitkisi ile kendi çaylarınızı yapabilir, sevdiklerinizle bu zevki paylaşabilirsiniz.
Fide Durumu:Viyolde
Görseldeki Resim temsilidir size gelecek fidedir.
Saksıda Yetiştiriciliğe:Uygun.Saksı için 2-3  fide dikimi yeterlidir.
Fide Gönderimi:Hava boşluklu  özel tasarım fide gönderim kolisi.Aromatik bitki fidesi gönderimlerinde fidelere ambalaja yerleştirilmeden önce kargoda su kaybını önlemek amacıyla aquasorb(Sutut) uygulaması yapılır.Bu şekilde fideleriniz kargoda yaklaşık olarak 10 güne kadar hiç bozulmadan bekleyebilir.
Stevia  Fidesi Dikimi:Size gelen ürünleri toprak hizasında dikim yapmanız gerekir.Dikim için en uygun sabah saatleri veya ikindir vaktidir.Fidelerinizi dikim sırasında şekilde gördünüz gibi bitkinin viyolde kalan kısmınının tamamı(fidenin yaklaşık 3 te 2 si) toprak altında olmalıdır.Fidenin dikimini yaptıktan hemen sonra mutlaka can suyu vermeniz gerekmektedir.

Hobi Amaçlı Dikim Rakımı:Her rakıma kolaylıkla yetiştiriciliğini yapabilirsiniz.
Fide Dikim Mesafesi:Stevia çiçeği fidesi dikim mesafesi fide arası 10 cm, sıra arası 20 cm olacak şekilde dikim yapabilirsiniz.Fide dikiminde fide  tutma yüzdesi artıran özel karışım fide dikim gübresi kullanmanızı tavsiye ederiz.
Fide Sulaması: Bulunduğu konum ve toprak yapısına göre 3-5 günde bir defa.(İlk çiçeklenme başlayıncaya kadar sulama mümkün olan en geniş aralıkta yapılmalıdır.
Stevia Fidesi  Gübrelemesi:Stevia şeker otu  gübrelemesinde en kolay uygulama solucan gübresidir.1 litrelik bir solucan gübresi yaklaşık 150 litrelik su ile karıştırılabilmektedir.Her 5. sulamanızda bir gübreli su kullanabilirsiniz.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Şeker Otu Stevia Fidesi (100 adet)

 
539,78 TL (KDV Dahil)
59,98 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT