Toplam 1169 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

BAHÇE


Eternal Garden LY032 Meranti Bodrum Bank
Eternal Garden LY032 Meranti Bodrum Bank
Sadece Mağazada
2.749,00 TL

Aradığınız Bahçe Malzemeleri Uygun Fiyat Seçenekleriyle Tekzen’de

Bahçenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürüne Tekzen’de ulaşabilirsiniz. Bahçenizde kullanabileceğiniz yapı malzemelerinden mobilyalara, sulama gereçlerinden ekim ve dikim araçlarına, dekorasyondan bahçe aydınlatması modellerine kadar birçok farklı seçenek sizleri bekliyor. Ayrıca bahçenizde ya da balkonunuzda kullanabileceğiniz elektrikli mangal modelleri, çiçek bakım ürünleri veya bahçe çitleri ile siz de en sevdiğiniz hobilerinizi Tekzen güvencesiyle zevkle gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçe Malzemeleri Nelerdir?

Bahçenizde yapacağınız bakım ve onarımlar ya da beslediğiniz çiçekler, meyve, sebze gibi ürünler için farklı amaçlarla kullanılan bahçe malzemeleri bulunmaktadır. Kullanım amacına göre özellikleri değişen bu malzemeler sayesinde bahçenizin düzenli olarak bakımını yapabilirsiniz. Bahçenizdeki bitkileri sulamak için kullanabileceğiniz bahçe hortumu ya da çiçeklerinize bakım yaparken size kolaylık sağlayacak bakım kitleri rengarenk bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır. Aynı şekilde bahçenizin aydınlatmasında kullanabileceğiniz çeşitli malzemeler, bahçenizde ekim ve dikim yapmanıza yardımcı olacak bahçe el aletleri seti ve çapa araç gereçleri gibi birçok farklı malzeme çeşidi de ideal ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bahçenize daha detaylı bir bakım yapabilmenize yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda bahçenizin zarar görmesini de uzun yıllar engellemiş olacaktır. Tekzen üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu malzemeler sayesinde bahçenize doğru zamanda yaptığınız bakım, böcek problemlerinin önüne geçerek bitkilerinizin sağlıklı büyümesini sağlayacaktır.

Bahçede İlaçlama Yapılması Gereken Yerler

Açık alanlarda ilaçlama yapılması zararlı bitkilerin büyümesini ve böcek tehlikesini ortadan kaldırır. Bu amaçla bahçenizde düzenli olarak ilaçlama yapmak için bolca tercih edilen sırt tipi ilaçlama makinesi modellerini kullanabilirsiniz. Bu ürünlerle bahçe içinde bulunan bütün eşyaları da ilaçlayarak zararlı böceklerden arındırabilirsiniz. Bu yolla, budama makası gibi bitkileri kesmek için kullanacağınız araçlardan bahçede kullandığınız yastık minder gibi eşyalara kadar her yeri düzenli olarak ilaçlayabilirsiniz. Belli aralıklarda ilaçlanması gereken bahçe gibi açık alanda bulunan dağ evleri de aynı bakımı görmelidir. Kullanacağınız ilaçlama malzemelerinde insan sağlığı için zararlı olmayan ve kullanımı kolay olan ilaçları tercih etmeniz gerekir. İlaçlama yapmanızı kolaylaştıracak olan modellerde kullanım şekline göre seçeneklere öncelik verilmektedir. Tekzen farkıyla tasarlanan ilaçlama makinesinin çok ağır olmamasına veya bahçenizi tek seferde ilaçlayabilecek kapasiteye sahip olmasına dikkat ederek siz de ihtiyaçlarınıza uygun modellerden yararlanabilirsiniz. İlaçlama sonrasında bahçenizi isterseniz sevdiğiniz çiçek ya da sebzeleri ekmek için güvenle kullanabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarında Şık Tasarımlar ve Uygun Fiyatlar

Bahçede kullandığınız dekoratif ürünler aynı zamanda tarzınızı yansıtmanızı sağlayacaktır. Bahçe dekorasyonu için kullanabileceğiniz modelleri bahçenizin genişliğine, bölgenin hava koşullarına veya ürünlerin malzeme kalitesine göre inceleyebilirsiniz. bahçe dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen eşyaların başında bahçe salıncağı, masa ve sandalyeler gelir. Özellikle büyük ve geniş alana sahip olan bir bahçede 6 kişilik masa sandalye takımları son derece kullanışlı olurken daha küçük ya da dar bahçe tipleri için ise 2 kişilik bahçe masası ve sandalyesi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Dar alanlar için çözüm sunan farklı dekorasyon fikirleri ile her zaman rahat ve konforlu alanlar oluşturabilirsiniz. Gerek kendi zevkiniz için gerekse misafirleriniz ağırlamak için tasarladığınız bu alanlarla kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bahçenizde olduğu gibi balkonlarınızda da bu tarz ürünleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tekzen bahçe dekorasyonu ürünleri ile yaşam alanlarınızda gerekli olan bütün malzemeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bahçe El Aletlerinde İndirim Fırsatı

Bahçenizi işlemek ya da bakım yapmak için kullanabileceğiniz el aletleri de sizleri bekliyor. Her boyda ve yapıda bahçe kullanımına uygun olan bu el aletleri seti sebze ekip biçmek istediğiniz her ürün konusunda sizlere olağanüstü kolaylık sağlıyor. Bahçe el aletleri birçok farklı parçadan oluşuyor. Her biri farklı işlevleri ile özelleşen bu malzemelerden ihtiyacınız olanları kolaylıkla edinebiliyorsunuz. Toprağı kazmak ve ekim yapmak için kazma kürek, çiçeklerin toprağını havalandırmak için gerekli olan çapa, ağaçları zararlı bitkilerden kurtarmak için budama makası veya balta gibi aletlere çantanızda yer verebilirsiniz. Tekzen ayrıcalığıyla ihtiyaç duyacağınız bütün bahçe malzemelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Daha büyük ve geniş bahçeler için ise farklı özelliklere de sahip olan bahçe makineleri çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Küçük Bahçe Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Küçük alanlar doğru şekilde dekore edildiğinde hem konforlu hem de kullanışlı hale gelebiliyor. Bu alanları süsleyebileceğiniz her türlü bahçe mobilyası ve eşya Tekzen’de sizleri bekliyor. 2 kişilik masa ve sandalyelerden oluşan şık oturma takımları ile bahçenizde konforlu alanlar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz masa ve sandalye takımlarında farklı malzeme türleri kullanılıyor. Bambu, plastik, ahşap gibi malzemelerden üretilen tasarımlar arasından kullanım şekline göre seçim yapabilirsiniz. Ahşap ve bambu malzemeler kullanılarak üretilen tasarımlar uzun süre kullanılabilecek ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Koruyucu vernik kullanılarak dayanıklılığı arttırılan tasarımları belli aralıklara bakım yapıp daha da uzun ömürlü hale getirebilirsiniz. Hafif yapıya sahip olan plastik malzemeli modeller ise taşıma açısından rahatlık sağlıyor. Masa takımlarında portatif ürünleri tercih edenler için hafif malzemeli tasarımlarla şık seçenekler sağlanıyor. Açılır kapanır masalar çok fazla yer kaplamadığı için yeterli alana sahip olmanıza yardımcı oluyor. Piknik keyfiniz için piknik setini veya konforlu bir dinlenme alanı oluşturmak için bahçe salıncağı modellerini inceleyebilirsiniz. En az 2 ya da 4 kişilik farklı modellerle hem bahçe dekorasyonunuzu tamamlayabilir hem de konforlu tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

Bahçe Makinelerinde İndirim Fırsatı

Küçük bir bahçede el aletleri yeterli olsa da büyük ölçekli bahçelerde işlerinizi hafifletecek makinelere yer vermeniz gerekir. Geniş alanlarda saatler sürecek çapa işlemini çapa makinesi yardımıyla çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işleme göre kullanılması gereken makineler de farklılık gösteriyor. Toprağı kazmak, çapalamak, sulamak gibi işlemlerin her biri için farklı özellikteki makinelerin kullanılması tavsiye ediliyor. Siz de uygun araçlarla fazla yorulmadan bahçenizle ilgilenebiliyorsunuz. Yüksek oranda üretim yapılan bahçelerde bu tarz makineleri kullanmak aynı zamanda ürünlerimizden alacağınız verimin de artmasına yardımcı oluyor. Fonksiyon itibariyle her makinenin kullanım amacı değişkenlik gösteriyor. Bu amaçla tercih edeceğiniz makineler arasından ihtiyaçlarınıza öncelik vererek geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapabiliyorsunuz. Sadece ekim yapılan bahçeler için değil düzenli olarak kullanılan bahçeler için de kullanılması gereken ekipmanlar bulunabiliyor. Çim biçme makineleri, elektrikli ağaç kesme makineleri, ilaçlama makineleri, sulama makineleri gibi bahçenin bakımını yapabileceğiniz makineleri de mükemmel bir bahçe için tercih edebilirsiniz. Bu yolla kendinize keyifli bir hobi edinebileceğiniz Tekzen ürünlerine siz de rahatlıkla anında ulaşabilirsiniz.

Çiçek Bakımı İçin Uygun Malzemeler

Bahçenizde veya balkonunuzda yer açtığınız rengarenk çiçekler yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katmanıza yardımcı olacaktır. Ektiğiniz ürünlerinin çabuk büyümesini istiyorsanız ve balkonunuzda renkli görüntüler oluşturan bir çiçek dekorasyonu arıyorsanız çiçek soğanları arasından dilediğiniz türleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bahar aylarında ekilmesi uygun olan soğanlar her dönem evinize renk katacaktır. Bakım ve sulama gibi konularda da kolaylık sağlayan çiçek soğanları, tüm çiçek severlerin gözdesi olarak görülür. Çiçek bakımı her türe göre farklılık gösterir. Her çiçeğin su, güneş, toprak, vitamin ihtiyacı değişken olduğundan ektiğiniz çiçeklere özen göstermeniz gerekmektedir. Çiçeklerinize bakım yaparken aynı zamanda zararlı böceklerden de korumanız çiçeğinizin canlanması ve güçlenmesi için yüksek önem taşır. Çiçeklerinizi korumak için bulundurabileceğiniz sinek kovucuları ya da çiçek güçlendiren vitaminleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çiçek yetiştirmenin en kolay yollarından biri de çiçek bakım kitleridir. Paket içeriğinde ekmek istediğiniz türe göre malzemelerin olduğu çiçek bakım kitleri özellikle ilk defa çiçek ekenler için eşsiz bir fırsat olarak ortaya çıkıyor. Bu tarz ürünleri ister iç mekan ister dış mekan bitkileri olarak kullanabiliyorsunuz. Bu kitler yardımıyla çiçeğiniz ektikten sonra yapmanız gereken tek şey güneş ışığı alabilecek uygun bir yerde bulunmasını sağlamak ve talimatlara göre düzenli sulamaktır. Tekzen mağazalarında ekmek istediğiniz tüm çiçek çeşitlerini inceleyebilir, ayrıca ihtiyacınız olabilecek bitki besinleri, saksılar, tohumlar, çiçek gübreleri, aşılı bitkiler gibi diğer malzemeleri de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT