Ürün Kodu: 2946388

Harşena Mikro Kapsül Ekstrakt Propolis Tozu 15 Gr HA7880

En geç 20 Nisan Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
99,00 TL  (KDV Dahil)
11,00 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Harşena Mikro Kapsül Ekstrakt Propolis Tozu 15 Gr HA7880


Propolis
Pek çok bitki yaprak, çiçek, meyve ve tomurcuklarını güçlü antimikrobiyal, su geçirmez ve ısı yalıtan özellikte reçineli bir bileşik üreterek onları soğuktan ve mikroorganizma saldırısından korur.
Genellikle bitkilerin kolleter dokusundan salgılanan bu reçineli madde, bal arıları tarafından çeneleri yardımıyla toplanır, mum ve tükürükle karıştırılıp pellet haline getirilir ve polen sepetinde kovana taşınır. Bu haliyle reçinenin kimyasal yapısı farklılaştığından propolis adını alır. Aslında, doğadaki işlevine bakıldığında bitki tarafından üretilen reçine, bitki tomurcuğunun mikroorganizmalardan korunması ve neslin devamı için gerekli iken, propolis de bal arısının korunması ve yaşaması için elzemdir.
Propolisin yapısında farklı kimyasal bileşikler (flavonoidler, terpenler, fenolik bileşikler ve bunların esterleri, şekerler, hidrokarbonlar ve mineral elementler dahil yüzlerce farklı bileşik) tanımlanmıştır.
Propolis gibi ürünlerde veya bitkisel droglarda bulunan önemli etken maddeler; polifenoller, alkaloitler, glikozitler, tanenler, resinler, uçucu yağlar, yağlar ve oleoresinlerdir. Bununla birlikte propolisin en önemli biyolojik aktivitelerinden sorumlu olan bileşik, kafeik asit fenetil ester (CAPE)’dir.
Günümüze kadar yapılan binlerce araştırmada (yüz binin üzerinde) propolisin antimikrobiyel, antioksidan, antiinflamatuar, immünostimulan, antidiyabetik, antikarsinojen, kan lipitlerini düşürücü etkisi, karaciğer ve böbrek koruyucu aktivitesi gibi etkileri gösterilmiştir. Bununla birlikte, ham olarak tüketilemeyeceğinden ekstrak edilmelidir.
Akademik Akıl sitesinden istifade edilmiştir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Harşena Mikro Kapsül Ekstrakt Propolis Tozu 15 Gr HA7880

 
99,00 TL (KDV Dahil)
11,00 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT