Ürün Kodu: 2945953

Hakan Ges Sistemleri Arıcılar İçin Güneş Enerjisi Sistemi

En geç 4 Mart Perşembe günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
14.999,90 TL  (KDV Dahil)
1.666,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Hakan Ges Sistemleri Arıcılar İçin Güneş Enerjisi Sistemi

Seyyar güneş enerjisi sistemi, beyaz renkte özel olarak imal edilmiş profil çerçeve üzerine menteşelerle açılıp kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Sistem istenilen yere kolayca taşınabilecek ve ilave bir kurulum gerektirmeyecek şekilde el arabası şeklinde yapılmıştır. Sistem üzerinde 6 adet panel mevcut olup, iki grup halinde ve her gruba ait taşıma tekerleği ile el tutamağı bulunmaktadır. Panelin arka tarafına bir adet invertör, şarj kontrol ünitesi ve sigorta paneli yerleştirilmiştir. Ayrıca kablo ile bağlanabilen bir adet 200 Amperlik seyyar akü mevcuttur.

Ürün Ölçüsü:
Uzunluk 30 cm
Yükseklik 108 cm
Genişlik (Kapalı-Açık): 68 - 414 cm

- Çalışma Prensibi:
El arabalı güneş enerji sistemi istenen yere kolaylıkla taşınıp, istenen yöne çevrilerek yerleştirilen güneş panelleri ile günün değişik saatlerinde güneş ışığını alarak akü üzerinde depolamakta buradan invertör ve şarj kontrol ünitesi yardımıyla dönüştürülerek süt sağım makinasına iletilmektedir.

- Güneş Paneli:
Her bir güneş paneli alüminyum çerçeve içerisine yerleştirilen mono kristal yapıda 30 adet hücreden oluşmakta olup, bu paneller çerçeveler içerisine oturtulmuştur. Güneş panelinin üzeri ışığı yansıtmayan temperli cam ile kaplanmıştır.
Bir adet güneş paneli katalog değerlerine göre 120 w güç üretmekte olup, sistemdeki 6 adet panelin maksimum teorik gücü 0, 720 kW’tır.

Panel Ölçüleri (Katalog değerler):
Uzunluk: 94,4 cm
Yükseklik: 25,5 cm
Genişlik: 67,4 cm
Ağırlık (kg): 9
Güç: 120W

- İnvertör ve Şarj Kontrol Ünitesi:
Sistem üzerine bağlı 1500W değerinde tam sinüs invertör mevcuttur. İnvertör sistemden aldığı DC gerilimi motorun kullanacağı şekilde AC gerilime dönüştürerek akım ve güç seviyesini düzenli hale getirmektedir
Şarj kontrol ünitesinde bulunan dijital bir ekranda panel ve aküden gelen elektriksel değerler okunabilmektedir. Panel kutusuna bağlı bir termostat ile kapakta yer alan bir soğutma fanı bulunmaktadır.

- Akü:
Güneş panellerinden alınan enerjinin depolanması için bir adet 12 V/200Ah kapasiteli akü ve bağlantı kablosu bulunmaktadır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hakan Ges Sistemleri Arıcılar İçin Güneş Enerjisi Sistemi

 
14.999,90 TL (KDV Dahil)
1.666,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT