Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Belletto Süper Lüks Stella Tek Kişilik Yatak

Ürün Ölçüsü: 100x200 cm

Ped Üst yüzey malzemesi: 1,3 cm sünger, 2 cm kuştüyü sünger 300 gr silikonlu elyaf, 30 gr tela
Üst yüzey sünger malzemesi: 2 cm 22 dns blok sünger 4 cm 24 dns sünger
Üst yüzey kumaş bilgisi: örme kumaş
Yan duvar malzemesi: 1,3 cm kontine sünger, 30 gr tela, 13 gr tela
Alt yüzey malzemesi: 0,7 cm kontine sünger, 1,3 cm kontine sünger 60 gr elyaf, 13 gr tela
Alt yüzey sünger malzemesi: 2 cm 22 dns blok sünger
Alt kumaş bilgisi: Örme kumaş

Ek olarak: Yataklarımızda kullandığımız, bonel yay sistemi uyku sırasında istenmeyen dönme hareketlerinin önüne geçmektedir. Ekstra mukavemet sağlama ve dolgunluğu artırmak için her iki yüzeyde 1400 gr/m² Termo-felt (fırınlanmış) keçe kullanılmıştır. Yatakta ekstra dolgunluk sağlamak ve ortopedik seviyede konforu artırmak için karkasın her iki yüzeyinde yüksek yoğunluklu sünger kullanılmıştır. Yıkanabilir kılıfı sayesinde küf,akar ve pis kokuyu engeller. Kılıfımız kuştüyü kontine ve silikon elyaf ile kapitone edilmiştir. Yıkanabilir ped kumaşımız anti-bakteriyel ve anti-mikrobiyeldir. Çıkarılabilen ped sayesinde, yatağımızı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz amacıyla üst kumaşımızı kuştüyü sünger ve silikon elyaf ile kapitone ettik. Yatak kenarlarında kullanılan taytüyü kumaşın yumuşak dokusu ipeksi bir dokunuş sağlarken, yatağa görsel zenginlik de sağlıyor. Kenar destek süngerleri sayesinde yatağınızın uzun süre formunu koruması sağlanmıştır.Yatağın hava alarak nem ve rutubetten etkilenmemesini sağlayan 2 adet dekoratif hava kapsülü mevcuttur. Yatağımızın yüksekliği 33 cm ‘dir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Belletto Süper Lüks Stella Tek Kişilik Yatak 100x200 cm

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT