Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Odaların girişlerinde, koridorlarda, küçük odalarda tercih edilen tek paspaslar, birbirinden şık tasarımlarıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Evlere sıcak bir hava katan ürünler, sahip oldukları özellikleriyle farklı kullanım amaçlarına hitap ediyor. Kapı önlerinde ve banyolarda kullanıldığı kadar çocuk odalarında da tercih edilen ürünler, fonksiyonel olmalarının yanı sıra dekoratif özellikler de taşıyor.


Çocuk odaları için ideal teşkil eden sevimli motifler içeren tek paspaslar, çocuklara hem oyun arkadaşı oluyor hem de üşümelerini engelliyor. Altı kaydırmaz tek parça banyo paspasları, banyolarda hem yalın ayak yere basmaya imkan veriyor hem de ıslak zeminden kaynaklı oluşabilecek kazalara karşı koruyor. Banyo tuvalet gibi kapı girişlerine konan paspaslar da terliklerin temizliğini sağlıyor ve evde hijyen sağlanmasına yardımcı oluyor.


Dört tarafı overloklu paspaslar estetik bir yapı sunarken, çift taraflı paspaslar kullanım kolaylığı sağlıyor. Kolay temizlenebilen ürünler içinden çamaşır makinesine atılabilen modeller ile paspas temizliği daha da kolaylaşıyor.


Tek paspas modelleri ebatları, malzemeleri, renkleri, tasarımları, tabanları ile birbirinden ayrılıyor. Farklı ebatlarda sunulan paspaslar, değişik kullanım amaçlarına yönelik tercih ediliyor. Akrilik, pamuk, mikro-fiber, kadife gibi malzemelerden üretilen tek paspasların sade ve desenli modelleri içinden farklı oda dekorasyonlarına uygun çeşitleri bulabilirsiniz. Ev tekstili kategorisinde sunulan tek paspasların fiyatları ürünlerin boyutlarına, malzemelerine ve diğer özelliklerine göre geniş bir skalada yer alıyor.


Bu kategoride ele alınan kaydırmaz rulolar ise banyo kapı önlerinde paspas olarak kullanılabiliyor. Ayrıca istenilen miktarda kesilerek kaydırmaz özelliğiyle halıların altlarında ya da çekmecelerde değerlendirilebiliyor. İhtiyacınız olan zevkinize uygun ürünü Tekzen imkanlarıyla hemen satın alabilir, evinizde Era, Tekzen, Mink, Giz Home, Nizza gibi markaların renkli paspaslarına yer verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT