Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kauçuk Paspaslar


Paspaslar kapı önlerinde, evlerde hijyen sağlaması açısından yaygın olarak kullanılıyor. Yağışlı havalarda kirlenen ayakkabıları kurutuyor, ayakkabıya bulaşan çamuru, karı, pisliği temizliyor. Estetik bir görünüm sunan ve basımı konforlu olan kauçuk paspaslar  da sıkça tercih ediliyor. Kaydırmaz bir yapı sergileyen kauçuk tabanlar, kayma sorununu ortadan kaldırıyor. Ev tekstili kategorisinde sunulan kauçuk paspas modelleri genel olarak; koko kauçuk, petek kauçuk, ferforje kauçuk, lüks lastik kauçuk, oluklu paspas, çivili paspas ve elegan kauçuk paspaslar gibi seçenekleri içeriyor.


Koko kauçuk modellerinde kullanılan koko elyaf ipi, Hindistan cevizi ağacının dış kabuğundan elde edilerek paspas yapımında kullanılıyor. Koko ipliği selüloz yapısı ile nemi ve suyu tutabiliyor. Ayrıca, fırçayı andıran yapısıyla da tozu, kiri, çamuru tutabilen, paspas için ideal özellikler taşıyor. Koko ipi ve kauçuğun dekoratif birleşimini sunan koko kauçuk modelleri işlevselliklerinin yanı sıra estetik bir yapı da sunuyor.


Ferforje kauçuk paspaslar ince tasarımları ve yoğun çamur tutuş başarısıyla ilgi çekerken, petek kauçuk paspaslar ıslak zeminlerde yeri tutarak kaymayı engellemeleri nedeniyle tercih ediliyor. Bu ürünler kolay temizlenebilmeleri için tabanları açık olarak üretiliyor ve kolayca yıkanabiliyor, silinebiliyor. Dayanıklı yapılarıyla özellikle yoğun yaya trafiğinin olduğu yerlerde uzun ömürlü bir model olarak rağbet görüyor.


Kauçuk paspas çeşitleri farklı uygulama alanlarında tercih ediliyor. Kapı paspası olarak kullanılmalarının yanı sıra, zemin yükseltme paspası olarak da düşük zeminleri yükseltmek için kullanılıyor. Ürünler elektrik izolasyonu için kullanılmalarının yanı sıra, hijyen paspası ya da oto bagaj paspası olarak da rağbet görüyor. Paspas modelleri farklı ebatlarda sunuluyor ve böylece ihtiyaca göre seçimi kolaylaştırıyor. Bhome, Desan, Zen Home gibi markaların ihtiyacınız olan ürününü sepete atarak, Tekzen farkıyla kapınızın önünü kauçuk paspasla süsleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT