Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Halı Aksesuarları


Kaydırmaz Bordo V501
Kaydırmaz Bordo V501
Temin Edilemiyor
Kaydırmaz Sarı V501
Kaydırmaz Sarı V501
Temin Edilemiyor
Kaydırmaz Beyaz V501
Kaydırmaz Beyaz V501
Temin Edilemiyor

Halı kullanımında veya depolanmasında ihtiyaç duyulan her ürün halı aksesuarları arasında bulunabiliyor. Halı hurçları, halı kılıfları, halı kaydırmazları, kayma önceyici sıvılar, halı fırçaları, halı örtüleri sizleri Tekzen'de bekliyor. Halılarınızın bakımı, kullanım rahatlığı ve istiflenmesi için gerek duyduğunuz her şeye ulaşabileceğiniz kategoride pek çok farklı markanın, farklı ürünlerine rastlayabilirsiniz. Kilimler, el halıları, makine halıları için ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlara ürünler arasından ulaşabilirsiniz.  


Halı örtüsü çeşitler iarasında çocuk odası, mutfak veya oturma odası için farklı desenlerde parçaları bulabilirsiniz. Bu sayede halıların kirlenmesini önleyebilir, kaza sorucu oluşan lekelerden kılıfları yıkayarak kurtulabilirsiniz. Farklı boyutlardaki halılara uygun örtüler kadar kaydırmazlar da kategoride bir ara dayer alıyor. Farklı zeminlere serilecek halılar için kullanılacak kaydırmaz materyaller de değişiyor. Kimi kullanıcılar pedleri tercih ederken kimileri sprey veya kaydırmaz örtüleri kullanıyor. Ürünler sayesinde ev kazalarının önüne geçilirken, özellikle çocuklu evlerde emniyet önlemi alınabiliyor. 


Bir diğer ürün olan halı hurcu ise depolama için tercih ediliyor. Evlerde fazla olan halılar, kullanılmadıkları sürede açık bırakıldıklarında toz ve nem nedeniyle yıpranıyor.  Depolanırken kumaşlara veya streç filmlere sarılan halılar ise hava almamaları sonucu çürüye biliyor.Halılar depolanırken bu işlem için özel olarak üretilen hurçların tercih edilmesi öneriliyor. Farklı renklerde seçenekleri bulunan hurçlardan seçerek halıları toparlayabilir, onları bazaların altına, depolara kaldırarak yıpranmadan saklanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Farklı boyları bulunan hurçlardan seçerek her halı boyutlarına göre en iyi saklama ünitesini satın alabilirsiniz. 


Halı aksesuarları kategorisi içinden dilediğinizi Tekzen'den seçerek halılarınız için en iyi bakım, kullanım ve depolama imkanlarına ulaşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT