Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Yer Minderi


Tekzen Baskılı Gelincik Minder
Tekzen Baskılı Gelincik Minder
Sadece Mağazada
9,99 TL
Tekzen Home Düz Renk Minder 60x60 cm
Tekzen Home Düz Renk Minder 60x60 cm
Sadece Mağazada
49,99 TL

Bir evi dekore etmek, dekorasyon modasını takip etmenin ötesinde size yuva hissi verecek parçaları bir araya getirerek, evde geçirdiğiniz her dakikadan zevk almanıza da yardımcı olmalıdır. Oturma odaları, ev içinde en çok vakit geçirilen alanlardan biri olduğu için, dekorasyon konusunda en çok dikkat edilen yerlerin başında yer alır.


Evdeki vaktimizin çoğunu genellikle oturma odalarında geçirdiğimiz için, oturma odalarının dekorasyonuna biraz daha fazla özen gösteririz. Seçtiğimiz koltuk, sehpa veya kitaplık gibi büyük mobilyaların tamamlayıcı ve uyumlu olmalarına dikkat ederiz. Oturma odalarını dekore ederken tüm havayı değiştirecek asıl parçalar ise oturma odası tekstil grubuna ait olan vazgeçilmez dekoratif parçalardır.


Oturma odası tekstili; koltuk örtüleri, yer minderleri gibi pek çok farklı tekstil ürününü barındıran parçaları içermektedir. Küçük parçaların evinize kattığı hava ile,tamamen sizin zevkinizi gözler önüne sermeye yarayan büyük parçaları tamamlayan birer kurtarıcı ve dekoratif ürünlerdir. Küçük dekoratif eşyalar arasında yer alan; yer minderi son yılların en dekoratif ve öne çıkan parçalarından biri olmuş durumdadır.


Yer minderi; oturma gruplarınıza ayrı bir hava katarken, pek çok farklı renk ve dokuda bulunan seçenekleri ile her zevke hitap etmeyi başarmaktadır. Yer minderi denildiği zaman akla gelen kare kesim yerine son yıllarda daha yaygın olarak kullanılan yuvarlak kesim modelleri tercih edebileceğiniz gibi, farklı şekil ve renkte yer minderi kullanarak kendinize has dekorasyonu yakalayabilirsiniz. Klasik düz renkli minderler ile baskılı dekoratif yastıkları birleştirerek hem rahat bir oturma alanı sağlayabilir, hem de dekorasyonunuza yaratıcı bir hava katabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT