Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Desenli Duvar Kağıtları


Desenli Duvar Kağıtları

Ev dekorasyonu denildiğinde akla gelen ilk malzemelerden biri olan duvar kağdı desenleri ile yaşam alanlarına bambaşka görünümler kazandırıyor. Tekzen güvencesi ve kalitesi ile yaşam alanlarınıza farklılık katacak duvar kağdı seçeneklerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Desenli duvar kağdı seçimi nasıl olmalı?

Duvar kağdı modelleri ile ilgili satın alma kararı vermeden önce kullanılacakları yaşam alanının boyutunun göz önünde bulundurulması gerekiyor. Ayrıca renk ve desen seçiminin odanın gün içerisinde ne kadar ışık aldığına bağlı olarak belirlenmesi, iyi bir görünüm elde edilmesindeki en büyük etkeni oluşturuyor. Seçilen üründeki desenlerle kullanılacağı yerin boyutları arasındaki orantıyı enine boyuna hesaplamak da kötü sonuçları ortaya çıkmasına engel oluyor. TV arkası duvar kağdı gibi seçeneklerde ise mobilya ve aksesuarlar ile uyuma dikkat edebilirsiniz.

Duvar Kağdı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Eviniz için en uygun duvar kağıdını seçerken, ilk olarak ürünün uluslararası standartlara uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Bir ürünün ISO 9001, CE veya TSE sertifikasına sahip olması standardının ve kalitesinin fazla detaya girilmeden anlaşılabilmesine imkan tanıyor. Ayrıca yaşama alanınızın hijyen seviyesini korumak için kir tutmayan ve kolayca temizlenebilen duvar kağıdı modellerine öncelik verebilirsiniz.

Duvar kağıdı seçiminde ürünün kullanım kolaylığına sahip olması da kayda değer oranda avantaj sağlıyor. Örneğin ArtWall markasını taşıyan yapışkanlı duvar kağdı modelleri, temizlik dışında herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan seçilen alana sabitlenebiliyor.

Duvar kağıdı dekorasyon önerileri

Koyu renk desenlere sahip ev duvar kağıtları modelleri aracılığıyla gün ışığını fazla alan odalarınızda çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Güneş ışığını çok az gören bölümlerde ise ışığı yansıtan, açık renk seçeneklere odaklanabilirsiniz. Benzer şekilde desen seçiminizi odanın büyüklüğü ile doğru orantılı olarak yaparsanız, ferah bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Çiçek desenli duvar kağıtları kullanılarak yaşam alanlarında feminen bir görünüm yaratılabiliyor. Taş desenli ve ahşap görünümlü ürünler ise kullanıldıkları ortama doğallık katıyor. Çizgi desenli modeller, klasik tarzda döşenmiş alanlardaki görünümü kusursuz bir şekilde tamamladıkları için tercih ediliyor. Eğer evinizde egzotik bir atmosfer elde etmek isterseniz, Tekzen'deki tropikal duvar kağdı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Duvar kağdı bakımı nasıl yapılır?

Desenli duvar kağıdının görünümünü ayda bir bakım yaparak uzun süre koruyabilirsiniz. Plastik içerikli duvar kağdı modellerini direkt olarak nemli bezle silebilirsiniz. Duvarınızı kapladığınız ürün kumaş dokuluysa önce elektrik süpürgesiyle üstündeki tozları alıp ardından nemli bez yardımıyla kirden arındırabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT