Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Masa Saatleri


Agromak S002 Hava Tahminli Saat
Agromak S002 Hava Tahminli Saat
Sadece Mağazada
69,99 TL

Yatak odanız, ofis masanız ya da çalışma alanınız için en uygun, en zevkli ve en kullanışlı saat çeşitleri Masa Saatleri kategorisinde bulunmaktadır. Her tarza ve dekorasyona uygun masa saatleri, farklı renk ve model seçenekleri ile bu kategoride beğeninize sunuluyor.


İster ev, ister ofis, ister dükkan olsun; bir mekanın dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biri de saattir. Masa saatleri, hem kullanım hem de tasarım açısından oldukça elverişli ürünlerdir. Kullanmak istediğiniz odanın düzenine ve stiline göre uygun ebatta ve tarzda bir saati bu kategoride bulmanız mümkün.


Tekzen'in Masa Saati kategorisinde bol çeşit, farklı renk seçenekleri ve son moda tasarımda saatler bulunmaktadır. Eğer ofis masanız için bir saat arıyorsanız, Casio'nun dijital masa saati modelleri tam size göre. İş ortamındaki koşuşturmaca ve yoğunlukta saat pili derdine girmemek için uzun pil ömrüne sahip bir model seçmeniz elverişli olacaktır. Eviniz için bir saat bakıyorsanız klasik, yumuşak hatlı ve özgün bir model tercih edebilirsiniz. Dekorasyon tarzınızı göz önünde bulundurarak dijital veya analog bir saat tercih edebilir, bu küçük fakat pratik ürünle mekanınıza anında farklı bir hava katabilirsiniz. Bu kategorideki saati fiyatları da bütçenizi sarsmayacak nitelikte.


Masa Saati kategorisindeki ürünlerin ihtiyacınıza göre farklı özellikleri bulunmaktadır. Dilerseniz tasarruf etmek amacı ile uzun pil ömrü özelliği taşıyan bir saat modelini tercih edebilir, dilerseniz çok fonksiyonlu bir model seçerek aynı zamanda ısı ölçümü de yapan saatlerden alabilirsiniz. Eğer sabahları uyanmakta güçlük çekiyorsanız ve bu sebepten işe geç kaldığınız oluyorsa, alarm tekrar fonksiyonu olan bir saat tam size göre. Seçeceğiniz saat modelinin farklı renklerine göz gezdirerek mekanınıza en uygun masa saatini seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT