Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Nevresim Takımları Çift Kişilik


Yatak odası tekstil ürünlerinden olan nevresimler; tek kişilik, çift kişilik ve çocuk yatakları için üretiliyor. Nevresim takımları; yorganı içine alarak kaplayan nevresimlerin yanı sıra, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşuyor. Çift kişilik nevresim takımları evlerde sıkça kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Bu nevresim takımları çift kişilik yapıları ile iki kişilik yataklarda kullanım kolaylığı ve estetik bir duruş sağlıyor.

 

Ev tekstili kategorisi altında sunulan çift kişilik nevresim takımı modelleri, ürünlerin renklerine, desenlerine, baskılarına, ebatlarına, yapıldıkları malzemelerine göre farklılık gösteriyor. Çift kişilik nevresim takımları boyutları en büyük battal boydan, küçük boya değişiyor ve böylece her yatağa uygun yapı sergiliyor.

 

Birbirinden farklı desenler ve renklerle odalara dekoratif bir hava katan ürünler, yatak odalarının gözde unsurları arasında yer alıyor. Sade modellerin yalın güzelliğinin yanı sıra, özel tasarımlı modeller de çekici bir tarz sergiliyor. Sevdiğiniz şehir temalı ya da spor takımınızı konu alan bir nevresim takımı ile daha tatlı uykulara dalabilirsiniz.

 

Pamuk, saten, pazen gibi malzemelerden üretilen iki kişilik nevresim takımları yapılarıyla da farklılık arz ediyor. Hava alan ve terletmeyen kumaş türleri müşterilerin favorileri arasında bulunuyor. Lastikli çarşaf modellerini içeren nevresim takımları çift kişilik modelleri hem takma ve çıkartma işlemi sırasında kolaylık sağlıyor hem de yatakta kaymıyor, toplanma yapmıyor.

 

Yıkandıktan sonra buruşmayan nevresim takımları ütü gerektirmemeleri sebebi ile ev hanımlarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Çift kişilik battaniyeli nevresim takımları da kış aylarında sıcak tutmaları sebebiyle ilgi görüyor.

 

Taç, Soley, Diamond, Casabel, Sarev gibi kaliteyle anılan markaları içeren Tekzen nevresim takımları çift kişilik modelleri ile uygun fiyatlı seçeneklere erişebilir, yataklarınıza ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü hemen sepete atarak kolayca sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT