Toplam 120 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kilimler


Halılar kategorisi altında yer alan kilimler ev dekorasyonunuza renk katacak modelleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

 

Klasik desenli etnik kilim modelleri Anadolu’nun çeşitli yörelerinin kendine has geleneksel motiflerini barındırıyor. Baklava deseni, şerit zikzaklar ve dalgaların hakim olduğu kilim modelleri evinize otantik bir hava katarken vintage mobilyalarla uyumlu bir görünüm yaratıyor. Farklı büyüklüklerdeki kilimlerin, paspas, yolluk ve geniş alanlarda halı olarak kullanılabilecek ebatlara sahip modelleri bulunuyor.

 

Chenile kumaştan üretilen Hint kilimleri aynı rengin farklı tonlarının kullanıldığı renkleriyle dikkat çekiyor. Bu modellerde rengin tonları şeritler halinde birbirinden ayrılırken bir yandan da renk geçişini sağlayan sıralanışı sayesinde bütünlüklü bir görünüm yaratıyor.

 

Dağ evlerinin vahşi havasını hissettiren hayvan kürkünü andıran modeller de Tekzen’in zengin ürün yelpazesinde yer alıyor. Kenarları post halılarda olduğu gibi tırtıklı ama daha biçimli bir şekilde kesilmiş olan kilimin üzerindeki desenler av hayvanlarının post desenlerine benziyor.

Klasik veya spor desenli yolluklar modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yalın tasarım ve desen detaylarına sahip yolluklarda daha çok pastel renkler kullanılıyor. Bu renkler yolluğun parkelerinizin ve mobilyalarınızın özgün renk ve desenlerini ön plana çıkarıyor.

 

Birbirinden renkli kilimler şıklığıyla olduğu kadar kullanışlılığıyla da dikkat çekiyor. Kolayca yıkanabilen ve hemen her alanda kullanılabilen kilimler yaz aylarında evinizin ferah bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Bazı modeller ev dışında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Hafif ve ince tasarıma sahip modelleri piknikte kullanabilirsiniz. Küçük paspas tarzı modelleri ise araçlarınızda da kullanabilir, aracınızda şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

Dekotrends, Tekzen, Örnek, Giz Home, Era ve Bosphorus gibi ev dekorasyon ürünlerinde özgün seçenekler sunan markalara ait ürünleri Tekzen kalitesiyle inceleyerek kilimler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT