Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Nem Alıcı Paspaslar


Nem alıcı paspaslar, binalarda kirlenmeden kaynaklı bakım ihtiyacını azaltmaları sebebi ile oldukça tercih ediliyor. Dışarıdan getirilen kirler, büyük çoğunlukla ayakkabılarla taşındığından paspas çeşitleri önemli ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda kaygan zeminlerde kaymayı engellemeleri sebebiyle de rağbet görüyor.


Paspas seçiminde kullanılacak zemin ve kullanım tarzı etken bir unsur oluyor. Nem ve ıslaklığı muhafaza ederek, nemin içeri girmesini engelleyen nem alıcı paspaslar, trafiği yoğun olduğu genel kullanıma açık yerlerde sıkça tercih ediliyor. Özellikle yağış oranı yüksek bölgelerde ya da yağışlı mevsimlerde ilgi çekiyor. Yolluk modelleri koridorlarda tercih edilirken, nem alıcı paspas modelleri özellikleri ile farklı alanlarda kullanılıyor.


Ev tekstili kategorisi altında sunulan nem alıcı paspaslar, büyük alışveriş merkezlerinde, klasik paspasların kalın geldiği cam kapı girişlerinde, hastane, imalathane gibi hijyenin ön planda tutulduğu ortamlarda, otellerde, ve benzeri özellikler taşıyan iş yerlerinde ilk tercihler arasında yer alıyor. Ayrıca evlerde; banyo, mutfak, balkon gibi alanlarda da sıkça tercih ediliyor.


Farklı renklerde ve ebatlarda sunulan nem alıcı paspas, mantar, küf, bakteri üretmemesi sebebiyle koku da yapmıyor. Su emme özelliğiyle ayakkabılardan nemi uzaklaştıran nem alıcı halı paspas ürünleri, ıslaklığı binalara sokmamasıyla tercih ediliyor. Zemini iyi tutan ve kaymayı önleyen tabana sahip olan modeller maksimum konfor sunuyor.


Kir ve tozu yakalayan ve ayakkabı tabanından kazıyan toz kontrol paspası da dışarıdan gelen tozun binada yayılmasını engellemesi sebebiyle yaygın olarak kullanılıyor. Su emme özelliği de taşıyan toz kontrol paspasları anti-bakteriyel yapılı modelleri ile ev dışında olduğu kadar, ev içinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.


Nem alıcı paspas fiyatları ürün modellerine, ebatlarına ve markalarına göre değişiyor. Toz ve nem alıcı paspas seçeneklerinden birini Tekzen ürünleri arasından seçerek hemen satın alabilir, binanızı ya da evinizi daha temiz ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT