Toplam 267 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çerçeveler


Evinizi güzelleştirmek için birden çok çeşitte objeyi bulabileceğiniz ev dekorasyon objeleri kategorisi altında bulunan farklı modelde çerçeveler hem evinizi güzelleştirmek hem de anılarınızı canlı tutmak için sizleri bekliyor. Hazır resimli olarak evinize renk katacağınız ya da fotoğraflarınızla süsleyebileceğiniz çerçeveler ile dekoratif farklılıklar yaratabilirsiniz.

 

Yüzlerce model arasından dilediğinizi seçebileceğiniz ürünler ile dilerseniz masalarınıza, raflarınıza dilerseniz de duvarlarınıza renk katabilirsiniz. Ailenizle geçirdiğiniz güzel hatıralarınızı aileler için tasarlanmış özel ürünlerde sergileyebilir ya da başucunuza sevdiğinizi koyabileceğiniz tekli çerçevelerden biri ile sevdiklerinizi her an yanınızda hissedebilirsiniz.

 

Dekorasyona farklı boyutlar kazandıran aynalar ile çerçevenin buluşmasına ne dersiniz? Dekoratif çoklu çerçeveler ile aynaları ve anıları birleştirerek duvarınıza anlam katabilirsiniz. Taşlı çerçeve modelleri ile de odanıza gösteriş kazandırabilirsiniz. Çerçeveler bazen bir düğün, bazen gezi, bazen kahkaha bazen de gençlikten bir dönem saklar içinde. Baktıkça güzel hatıraları anımsatsın diye masalarda, duvarlarda yer alan en güzel objelerdendir. Fotoğraf karesi haline gelmiş hatıralar elbette o günleri güzel hatırlamak içindir. Güzel anılarınızı dekorasyonla buluşturup her an bakmanızı sağlama işini üstlenen ürünleri de Tekzen'de rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Farklı boyutta, farklı tarzda, farklı temada; aynalı, tekli, taşlı ya da aile çerçevesi olarak beğenilerinize sunulmuş bir çok ürünü bu kategoride bulabilir evinize en yakışanını seçebilirsiniz. Tekzen kalitesi ile istediğiniz ürünü seçebilir, detaylarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürün hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca arzu ettiğiniz ürünü de kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dilerseniz kendi evinizde kullanabilir, dilerseniz de sevdiklerinize hediye ederek onların evinde hatıraları yaşatabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT