Toplam 69 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çerçeveler


Abc Resim Çerçevesi Beyaz EWBX-6809
Abc Resim Çerçevesi Beyaz EWBX-6809
Sadece Mağazada
49,99 TL

Birbirinden Güzel Çerçeve Modelleri Tekzen'de!

Her evde farklı tasarımlara sahip tablolar bulunmaktadır. Bunun nedeni, her evin tasarımının ve renk uyumunun aynı olmamasıdır. Tekzen çerçeve ile her kullanıcıların kendine ve evine en uygun çerçeveyi bulması oldukça kolaydır. Fotoğrafları zamansız hale getirerek, evinizin veya bulunduğunuz ortamın içine yerleştirmek, bu çerçeve modelleri ile mümkün olmaktadır. Çerçeve, dikdörtgen, kare, yuvarlak gibi birçok formda bulunabilir. Tekli satılan çerçevelerin yanı sıra, üçlü, ikili şekilde takım olarak tasarlanan ve o şekilde satılan çerçeve seçenekleri de tercih edilebilir. Duvar dekorları açısından çerçeveler, oldukça kurtarıcı parçalardır. Duvardaki boşluklarını doldurmanın en kolay ve en estetik seçeneklerinden biri kuşkusuz çerçevelerdir. Hem duvarın daha şık görünmesine olanak sağlanır hem de görmek istediğiniz, sizleri mutlu eden fotoğrafların yaşadığınız alanda yer almasını mümkün kılarsınız.

Çerçeve Modelleri ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Yaşanılan anın geri dönüşü olmasa da çeşitli şekilde hatırlamak mümkündür. Hatırlamak için en etkili ve en şık yöntemlerden biri fotoğraf çerçevesi sahibi olmaktır. Masaya, komodine, televizyon ünitesine veya duvara konulabilecek bu çerçevelerle istediğiniz anıyı her an hatırlayabilirsiniz. Anıların yanı sıra sevdiğiniz insanlardan bir parça görmek isteyenler için de fotoğraf çerçeveleri oldukça ideal seçenekler olacaktır. Tekzen, bu fotoğraflarınızı daha da güzel hale getirmek için birçok çerçeve modelini piyasaya sunmaktadır. Çok sevilen modellerden biri, Zen Home 10x15cm resim çerçevesi olarak bilinen bir üründür. MDF ile üretilen, beyaz, sade bir tasarımı mevcuttur. Her ortama uyum sağlayacak sadeliğe ve asilliğe sahiptir. Dekoratif ürünler arasında oldukça tercih edilen bir üründür. Bunun yanı sıra, dekoratif kutular da eve farklılık katacak ürünlerden biridir. 

Hangi Fotoğrafa Hangi Çerçeve Kullanılmalı?

Farklı fotoğraflar için farklı çerçeve seçimi yapmak, fotoğrafın güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Çerçeve satın almadan önce “çerçeve seçimi nasıl yapılır?” diye araştırma yapılması daha doğru bir kullanıma olanak sağlar. Fotoğrafın daha önemli olduğunu ve çerçevenin sadece fotoğrafa ulaşmada bir köprü olduğunu düşünenler için daha sade, kalın olmayan resim çerçevesi tercih edilmesi gerekir. Bunun yanında, dekorasyon için çerçeve tercih edenler ve içindeki resmin özelliği ile çok ilgilenmeyenler için daha canlı ve daha kalın çerçeve modelleri Tekzen ile piyasaya sunulur. Sade bir fotoğraf veya resim varsa, onu renkli çerçeve modelleri ile farklılaştırmak mümkündür. Evi renklendirmek için çerçevenin yanı sıra Tekzen’in ürettiği biblo seçenekleri de tercih edilebilir.

Dekoratif Olarak Çerçeve Fikirleri

Ofiste, evde daha huzurlu bir ortam yaratmak için ve daha güzel bir görüntü ile karşılaşmak için çerçeve modelleri oldukça ideal seçeneklerdir. Bir alan boş kalmasın diye hem duvara konulabilen hem de masaya direkt olarak konulabilen çerçeveler, oldukça tatlı tasarım fikirleri olarak bilinmektedir. Çok sevilen ve her şekilde kullanılan seçeneklerden biri, Zen Home 13x18cm resim çerçevesi olarak bilinmektedir. MDF ile üretilmesi nedeniyle oldukça uzun yıllar yıpranmadan kullanımı mümkündür. Eve veya bulunduğunuz ortama dekorasyon ile farklılık katmak istiyorsanız çerçevelerin yanında çiçekli veya çiçeksiz vazo seçenekleri de oldukça mantıklı seçimler olacaktır.

Çerçeve Seçenekleri ile Ortamınızı Özelleştirin

Çerçevenin içindeki fotoğraf, kişinin görmek istediği veya sevdiği şeylerden oluştuğu için oldukça kişisel bir üründür. Bu çerçevelere kedinizin fotoğraflarını koyabileceğiniz gibi en sevdiğiniz meyve olan ananasın fotoğrafını da koymanız mümkündür. Çoklu çerçeve ve tekli çerçeve olmak üzere dilediğiniz tasarımdan birini tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyon objeleri kategorisinde de oldukça fazla bulunan çerçeve modelleri, evi kişisel olarak değiştirmeniz ve farklı bir hava katmanız için en ideal seçenekleri barındırmaktadır. Ortamınızı özelleştirmek için Tekzen’in ürettiği diğer ev tekstili ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT