Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Yastıklar


Yatağınızın demirbaşlarından olan ve sizin tamamen rahat etmenizi sağlayan bütün yastık modellerini yatak odası tekstili alt kategorisinde bir arada bulabilirsiniz. Birçok farklı markanın yastıklarını bir arada sunan kategoride, yastık çeşitlerinin yanı sıra yatak koruyucusu görevini üstlenen alez ve kılıf gibi ürünleri de tercih ederek dilediğiniz yatağa sahip olabilirsiniz.

 

Evinizin size özel tek bölümü olan yatak odanızı, yatağınızı, çarşaf ve yorganlarınızı ev tekstili kategorisinden seçerek mükemmel ve kaliteli bir uyku düzeni sağlayabilirsiniz. Visko, silikonlu, kaz tüyü gibi birçok farklı türde bulabileceğiniz modeller arasından sizin için en uygun olanını seçerek deliksiz bir uyku uyuyabilirsiniz. Yastık modellerinin yanı sıra yatak odası tekstili alt kategorisinde rahatlıkla bulabileceğiniz; konforlu, rengarenk çarşaf ve nevresim takımlarından da yatak odanızın dekorasyonuna ve rengine en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Casa Bravia, Othello, Walls Home ve Tekzen gibi kaliteli ve deneyimli markaların modellerinin hepsini birlikte bulabileceğiniz yatak odası tekstili alt kategorisinde ihtiyacınız doğrultusunda da farklı seçeneklerde modellere rastlamanız mümkün. Standart yastıkların yanı sıra, boyun ağrılarınızı da giderecek şekilde tasarlanmış olan ortopedik ürünleri seçerek uyku kalitenizi çok daha ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

 

Yastık seçiminizi yaparken, hayatınızın büyük bir bölümünü uykuda geçirdiğinizi bilmenizde fayda var. İşte bu yüzden en kaliteli ve güvenilir markaların modellerini birbiriyle kıyaslayarak sizin için en uygun yastık fiyatlarını bulabilirsiniz. Tekzen güvencesi ile ev tekstili kategorisinde bulunan nevresim takımı, çarşaf, battaniye, yastık gibi yatağınızı tamamlayan ürünlerden zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun olanlarını inceleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT