Toplam 41 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Masa Örtüleri


En Güzel Masa Örtüsü Modelleri Tekzen'de!

Mutfak, hayatımızda en çok kullandığımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz odalardan biri. Mutfak denildiğinde akla ilk olarak mutfak dolapları gelse de, yemek ihtiyacını ve isteğini de temsil eder. Mutfak masasının hayatımıza girmesiyle beraber mutfak masasında yemek yeme kültürü yaygınlaşmıştır. Yemek yerken, dekorasyon ve şık bir mutfak için masa örtüsü ihtiyaç haline gelir. Farklı masa formları için farklı masa örtüleri kullanılabilir. Örneğin oval bir mutfak masası için oval masa örtüsü modellerine ve mutfak önlükleri seçeneklerine göz atabilirsiniz. Mutfağın tasarımını masa örtüsü tamamlıyor. Sadece mutfak masasının değil, salondaki yemek masasını da ön plana çıkaran yegane parçadır. Odanıza, mutfağınıza ve masanıza en çok yakışacak ev tekstili ürünlerini sizler için derledik.

Mutfak Masası İçin Tercih Edebileceğiniz Masa Örtüleri

Mutfakta kullanılan masa örtüleri, yemeğin dökülmesi ve kirlenmesi göz önünde bulundurularak seçilir. Tekzen, masa örtüsü modeller bağlamında epey seçenek sunar. Mutfak masasında en çok tercih edilebilecek masa örtüsü, muşamba masa örtüsü modelleridir. Muşamba masa örtüsünün hammaddesi plastik olduğundan kolayca silinebilir. Aynı zamanda pvc masa örtüsü ve naylon masa örtüsü de mutfakta en çok tercih edilen modellerdendir. Bu modeller, kirlense bile kolayca temizlenebildiğinden mutfakta tercih edilebilir. Bunun sebebi, mutfak masalarında daha çok yemek yenilmesi ve mutfak masalarının kirlenmeye müsait olması. Bu modeller, silinebilir masa örtüsü sınıfına dahildir. Aynı zamanda kaymaz masa örtüsü de mutfakta çok tercih edilir. Neredeyse her öğün mutfak masası üzerinde geçtiğinden örtünün kaymaması da önemlidir. Masa örtüsünün masanız üzerinde kaymadan, hareket etmeden, sabit bir şekilde durmasını istiyorsanız lastikli masa örtüsü modellerine de göz atabilirsiniz. Mutfağınız için tercih edebileceğiniz Sanex Cam Masa Kaydırmazı-18 mm (8 Adet) kalitesiyle ve üst düzey tasarımlarıyla Tekzen’de ön plana çıkıyor.

Salonunuzu Tamamlayan Masa Örtüsü Modelleri Tekzen’de!

Salon takımında yemek masası olmazsa olmazdır. Genellikle misafirler için kullanıma açılan salon yemek masası, gündelik öğünlerinde pek tercih edilmez. Bu nedenle salonun şıklığını tamamlayan, şık ve kaliteli masa örtüsü modelleri salondaki katlanır masalar için tercih edilebilir. Plastik masa örtüsü modelleri, salon için tercih edilebilecek modeller değildir. Bu tarz modeller mutfak masası için tercih edilebilir. Salondaki masanızın şekline göre masa örtüsü tercihi yapabilirsiniz. Örneğin yuvarlak masalar için yuvarlak masa örtüsü modellerine, kare şeklindeki masalar için kare masa örtüsü modelleri tercih edilebilir. Şık salonlara uyum sağlama bağlamında dantelli görünümlü masa örtüleri çok beğeniliyor. Desen desen, renk renk dantel görünümlü masa örtüsü modelleri tüm kalitesiyle Tekzen’de! Masanızın yüzeyi tasarım detaylarıyla ön plana çıkıyorsa, bu detayları göstermek için Tekzen Dantel Baskılı Sehpa Örtüsü 30x45 cm tercih edebilirsiniz. Böylece hem masanızın tasarımı ön plana çıkar hem de Tekzen’deki üst düzey kalitede ve şık saydam masa örtüleri, sandalye minderleri ile birlikte masanızın şıklığını tamamlar.

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Tekzen’de Masa Örtüsü Fiyatları

Masa örtüsü seçerken, kalitesine ve tasarımına önem verildiği kadar masa örtüsünün fiyatı da önemlidir. Bu nedenle masa örtüsü fiyatları merak edilir. Kaliteli dokusu ve üst düzey tasarımı ile ön plana çıkan masa örtüsü modelleri, uygun ve her cebe hitap eden fiyatları ile Tekzen’de! Masa örtüsü fiyatları, modele ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin kesme masa örtüsü ve runner modelleri modelleri, kalitesine ve dokusuna göre ayrışır bu nedenle fiyatları da geniş çeşitlilikle ön plana çıkar. Tekzen’de hem mutfak masası örtüsü modelleri hem de salon masası örtüsü modellerinde her cebe hitap eden makul fiyatlarla kendini gösterir. Aradığın tüm masa örtüsü ve mutfak eldivenleri ve ev içi paspaslar Tekzen’de seni bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT