Toplam 176 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Masa Örtüleri


Masa Örtüleri

Tekzen.com'da sizlere sunulan masa örtüleri koleksiyonunda birbirinden kaliteli ve kullanışlı naylon masa örtüsü, pvc masa örtüsü, dijital baskılı masa örtüleri, piknik masa örtüsü ve daha birbirinden zengin çeşitleri bulabilirsiniz. Masalarınıza canlılık katacak bu masa örtüleri sayesinde masalarınızın ömrü uzayacak ve odanıza ayrı bir hava kazandıracaksınız.

Masa Örtüsü Nasıl Olmalı?

Masa örtüsü seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur masa örtüsünün masanın tarzına ve bulunduğu odaya uygun olmasıdır. Örneğin mutfak masalarında genellikle tercih edilen plastik masa örtüsü, sık sık kirlenmeye maruz kalan masanızı korurken aynı zamanda da sahip olduğu farklı desen ve renklerle mutfağınıza ayrı bir hava katmaktadır. Yuvarlak masa için yuvarlak masa örtüleri, kare masalar için de kare masa örtüleri seçmeye özen göstermelisiniz.

Sürekli kirlenecek bir ortamda olmayan masa örtüleri için de daha klasik ve şık tarzlarda masa örtüsü tercih edebilirsiniz. Ayrıca masanın özelliğini ortaya çıkaran şeffaf masa örtüleri tercih ederek hem masanızın şıklığını ortaya çıkarmış hem de masanızı korumuş olacaksınız.

Masa Örtüsü Nasıl Katlanır?

Masa örtüsü katlanırken özenli ve dikkatli davranılmalıdır. Katladığınız masa örtüsü, katlama yerlerinden iz yapabilir bu nedenle doğru bir şekilde katlamaya dikkat etmelisiniz. Masa örtüsü katlarken masa örtüsünün şekli çok önemlidir. Örneğin, yuvarlak masa örtüsü katlarken köşeleri olmadığı için ortadan ikiye bükerek düzenli bir şekilde katlayabilirsiniz. Ayrıca masa örtüsü katlarken her katlama aşamasından sonra masa örtüsünün üzerindeki kırışıklıkları da gidermelisiniz.

Büyük ebatlardaki masa örtülerinde, katlama aşamalarını tek başına yapamayacağınız durumlar olursa bir başka kişiden yardım almalısınız. Karşılıklı durarak masa örtüsünü tutmalı ve düzenli bir şekilde katlamalısınız. Masa örtüleri katlamanın önemini unutmamalı ve masa örtünüzü her topladığınızda katlamalısınız. Aksi takdirde masa örtünüz fazlaca kırışarak tekrar ütülemenizi gerektirecektir.

Masa Örtüsü Nasıl Temizlenir?

Masa örtüsü temizlemeden önce ürümünüzle birlikte verilen talimatları okumalı ve temizlemeyle ilgili detayların olup olmadığına bakmalısınız. Eğer bir temizleme talimatı bulunuyorsa bunlara uymanız, hem masa örtüsünü etkili bir şekilde temizlemenizi hem de masa örtünüzü uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır. Masa örtüsü temizliğinde masa örtüsünün çeşidi de önemlidir. Örneğin naylon masa örtüsü diğerlerinden farklı yöntemlerle temizlenmelidir.

Masa örtülerini temizlerken masa örtüsünün cinsine uygun temizleme malzemeleri ve deterjanları kullanmalısınız. Eğer masa örtüsü yıkanabilir tarzda ise makinede masa örtüsü için önerilen sıcaklıkta ve deterjanla yıkayabilirsiniz. Eğer masa örtüsü yıkanamıyorsa masa örtüsünü silerek temizleyebilirsiniz. Silme işlemi sırasında kullandığınız temizlik bezlerinin ve deterjanlarının masa örtüsüne zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde masa örtüsü çizilebilir veya renk değişimleri gözlenebilir.

Masa Örtüsü Fiyatları Nasıldır?

Mutfak tekstili ürünleri içerisinde sık sık tercih edilen masa örtüleri, fiyatları ile de sizlerin gönlünü fethetmeye hazır. Sahip olduğu geniş fiyat aralıkları sayesinde masa örtüleri her kesime hitap etmektedir. Tekzen.com'da bulabileceğiniz bir çok çeşit içerisinden istediğiniz renk, marka ve tarzı filtreleme seçeneklerini kullanarak bulabilir ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT