Toplam 80 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Mutfak Dolapları


Studio Mutfak 200 cm Beyaz Tezgah
Studio Mutfak 200 cm Beyaz Tezgah
Sadece Mağazada
899,00 TL
Zen Home Standart Mutfak Dolabı
Zen Home Standart Mutfak Dolabı
Sadece Mağazada
1.549,00 TL
Ka1000 Standart Mutfak Dolabı
Ka1000 Standart Mutfak Dolabı
Sadece Mağazada
1.499,00 TL

Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak dolabı modelleri, 22 yıldır yapı ve dekorasyon sektöründe büyümeyi sürdüren ve en yaygın yapı market zinciri unvanına sahip olan Tekzen firması sayesinde artık tek adreste! Tamamen yerli sermayeyle çalışan firma, mutfak dolap modelleri bakımından müşterilerine zengin bir yelpaze sunuyor.

Mutfak dolabı seçerken nelere dikkat edilmeli?

Mutfak dolapları, evin sıklıkla kullanılan mutfak bölümünde büyük bir alan kaplayabiliyor. Bu nedenle, hazır mutfak dolabı modelleri arasından seçim yapılırken suya dayanıklılık, kaliteli malzeme, ankastre ürünler, kullanışlılık, renk gibi konulara önem verilmesi gerekmekte. Mutfakta yer alacak dolaplar seçilirken, içine ne konacağına göre bir tercih yapmak avantajlı oluyor.

Tekzen firması tarafından tüketicilere sunulan çok sayıda ürün bulunmakta. Firmanın Zen Home kategorisi altında satışını yaptığı çok amaçlı, az yer kaplayan mutfak dolapları, mutfağınızın şık görünümünü tamamlamanızı sağlayacak. Sade bir tasarıma sahip olan bu dolaplar, her evin ihtiyacı.

Mutfak dolap rengi seçimi nasıl yapılır?

Mutfak dolaplarında renk seçimi, mutfağın genel dekorasyonunu belirlemesi nedeniyle önem taşımaktadır. Piyasada çok sayıda hazır mutfak dolabı modeli bulunmaktadır. İki farklı rengin kullanılacağı dolaplarda, üstte kalan kısmın daha hafif renklere sahip olması tavsiye edilmektedir. Dolap renkleri canlı ve göz alıcı olacaksa, duvarlarda ve diğer mutfak mobilyalarında sadelik ön planda olmalıdır.

Tekzen firması tarafından satışı yapılan markalardan olan Minar, üretmiş olduğu mutfak dolabı modelleriyle beğeni toplamıştır. Çok amaçlı olarak üretilen bu dolaplarda kavanozlar için bir bölüm ve askılar bulunmaktadır. El havlusu, önlük, eldiven gibi ürünler asılarak yer tasarrufu yapılabilmektedir.

Mutfak dolap temizliği nasıl yapılmalıdır?

Mutfak dolaplarının düzensiz ve kirli olması, tüm mutfağın aynı görünüme sahip olmasına neden olabilmektedir. Ayrıca kiler olarak da kullanılabilen dolaplardaki yiyecek kırıntılarının hijyeni bozmaması için, dolap içlerinin 2 haftada bir temizlenmesi önerilebilir. Dolapların ahşap olması halinde kullanılan temizlik ürününün ahşap mobilya kullanımına uygun olması ve dolaplara zarar vermemesine dikkat edilmelidir.

Tekzen firması tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan hazır mutfak dolabı modellerinde temizlik ve bakım oldukça kolaydır. Parlak yüzeye sahip olan dolaplar, el izlerini ve diğer lekeleri daha çok belli ettiği için mat yüzeyli dolaplara oranla daha sık temizlenmelidir. Dolap temizliğinde önem verilmesi gereken diğer husus ise dolapların içlerinin de belirli aralıklarla temizlenmesi gerektiğidir.

Mutfak Dolabı Almadan Önce Araştırma Yapılması Gerekir Mi?

Mutfak dolabı seçimi temizlik, şık görünüm, uzun süreli kullanma imkanı gibi konular bakımından büyük öneme sahiptir. Dolapları yaptırmadan önce konuyla ilgili araştırma yapılması gerekmektedir. Hem kullanışlı hem de şık dolaplar sayesinde, mutfağın güzel bir enerjiye sahip olması sağlanabilmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT