Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Mutfak Dolapları


Studio Mutfak 200 cm Beyaz Tezgah
Studio Mutfak 200 cm Beyaz Tezgah
Sadece Mağazada
1.299,00 TL
Tekzen Home Standart Mutfak Dolabı
Tekzen Home Standart Mutfak Dolabı
Sadece Mağazada
2.199,00 TL
Ka1000 Standart Mutfak Dolabı
Ka1000 Standart Mutfak Dolabı
Sadece Mağazada
2.099,00 TL

Kaliteli Mutfak Dolapları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Mutfak tasarımlarının en etkili ürünleri arasında ilk sırada yer alan mutfak dolapları, tüm araç gereçlerin içine konduğu alanlara açılıyor. Mutfak tekstili alanında öne çıkan dolaplar, yemek hazırlama sürecinde tüketiciye yardımcı oluyor. Eşyaların depolandığı ve dekorasyonu güçlendiren mutfak dolabı modelleri, gelenekselden modern çizgilere kadar pek çok seçeneğe sahip bir şekilde Tekzen tarafından beğeninize sunuluyor. Düz renkli tasarımıyla dikkat çeken beyaz mutfak dolabı, ferah dokunuşu ve her evin mutfağına uyum sağlamasıyla en çok tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Günümüz teknolojisinin de yardımıyla modüler sistemle tasarlanan ürünler, birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Mutfak Dolaplarında Şıklığın Önemine Vurgu

Modern ve şık tasarımları bir arada bulunduran ve farklı beğenilere hitap eden gümüş mutfak dolabı modelleri yer aldıkları kategoride üst sıralarda yer alıyor. Bir yandan kullanıcı bütçesini gözetip bir yandan da geniş bir renk skalası sunan ürünler, her bütçeye uyan alternatifler barındırıyor. Tasarım ve markaya göre değişen ürünler mutfak içerisinde yer alan diğer mobilyalarla da uyum sağlıyor. Mutfak tezgahları ve bu alanların ölçülerine göre tercih edilen dolaplar, bütçeye ve ihtiyaca göre şekilleniyor. Meşe yüzeyli veya beyaz membran ile göz alıcı bir tasarımla tüketicinin beğenisine sunulan mürdüm mutfak dolabı seçeneği, kalite ve şık tasarımının yanı sıra, uzun ömürlü ve dayanıklı performansıyla da tam puan alıyor.

Mutfak Dekorasyonuna Etki Eden Mutfak Dolapları 

Mutfak genişliğine göre seçimi yapılan dolaplar, doğru karar ile mutfak dekorasyonuna etki ediyor ve bu alanı daha işlevsel bir hale getirebiliyor. Mutfağı küçük olan tüketiciler, fonksiyonel kırmızı mutfak dolabı modeli ile kullanışlı ve geniş bir alan elde edilmesine yardımcı oluyor. Rengiyle de mutfağa şık bir dokunuşta bulunan ürünler, iş yerlerindeki küçük mutfaklarda da kullanılarak verimli ve pratik bir depolama alanı olarak performans sergileyebiliyor. Bunların aksine geniş mutfağı olan tüketicilerin yemek masaları veya yemek odası mobilyaları ile uyum sağlayacak çekmeceli dolaplardan yana seçim yapması mümkün hale geliyor. Arzu edildiği takdirde açık raflı, kapaklı ya da çekmeceli olarak satın alınan dolaplar, klasikten modern dekorasyona kadar çeşitli stillere ve tarzlara uyum sağlıyor. Tekzen tarafından sunulan geniş ürün yelpazesindeki modeller arasında bir seçim yaparak şık bir görüntü kavuşturulan mutfaklarda her türlü depolama, saklama ve muhafaza işlemleri yapılabiliyor. 

Mutfak Dolapları ile Uyum Sağlayacak Alternatif Ürünler 

Mutfak dolapları tek başlarına değil, mutfak içerisinde yer alan diğer mobilyalar ile de uyum içerisinde olmalı. Bu şekilde hem dekorasyon açısından daha estetik bir görüntü elde ediliyor hem de ihtiyaçlara karşılık alınan sonuçlar daha büyük bir verim sağlıyor. Ankastre kapaklı beyaz fırın dolabı, diğer mobilyalar ile birlikte kullanıldığında üstün performans sergilemesinin yanı sıra kullanıcının kendi tarzını oluşturmasına da yardımcı oluyor. Fırın ve ocak düzeneğinin kurulu olacağı bu dolaplar, alt kısımlarında çekmeceli olmalarıyla fırın tepsilerinin muhafaza edilmesine alan tanıyor. Benzersiz Tekzen tasarımlarıyla şık bir görüntü oluşturan siyah ankastre modülü, mevcut çekmeceleriyle fırından çıkan yemekleri koymak için de müsait bir alan sağlıyor. Yemeğin dinlenme ve sıcak kalması için kullanılan bu detay, modülleri daha kullanışlı yapıyor. Bunun yanı sıra geniş mutfaklarda tezgâha bağlı masalar için yüksekliği ayarlanabilen bar tabureleri de dolaplarla benzer renk ve tasarımda seçilebiliyor. Tüm bu alternatif ürünlerle beraber mutfağın daha verimli kullanılması için tercih edilen kiler dolabı, tüm eşyaların ve mutfak malzemelerinin düzen içerisinde tutulmasını sağlayarak, mutfakta vakit geçirenlere daha rahat hareket edebilecekleri bir alan da tanımış oluyor. Düzenli mutfakların olmazsa olmazlarından olan bu ürünlere siz de anında Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT