Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Ev İçi Paspaslar


Koridor Paspas 40x40 cm
Koridor Paspas 40x40 cm
Temin Edilemiyor

Ev tekstili ürünleri içerisinde en çok ziyaret edilen ev içi paspaslar kategorisinde, ihtiyacınız olan modelleri bulabilirsiniz. Kapı önlerine konulan kauçuk paspaslar ve koko paspaslardan farklı olan bu ürünler; değişik renk, biçim ve boyutlarıyla tüketiciye sunuluyor.


Genellikle antre, kapı girişi, dar koridorlar, mutfak, banyo, balkon, çocuk odası gibi evinizdeki halı kullanımına uygun olmayan bölgeler için, ev tipi paspas modelleri arasından zevkinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız alanın genel dekorasyon çizgisine ve rengine uyumlu olarak seçeceğiniz ürünler, evinize hem işlevsel, hem de estetik bir yenilik detayı getirecektir.


Giz Home, Bosphorus, Era, Tekzen, Örnek gibi kendi alanında kalite çizgisini koruyan markalar arasından seçeceğiniz ev içi paspas modelleri, örgü, kaymaz taban gibi üretim özellikleri yanı sıra değişik desenleriyle de alternatif seçimlere olanak tanıyor.


Genellikle dikdörtgen olarak tasarlanan ev içi paspaslar, özellikle örgü modellerinde oval tasarımlarla da koleksiyonlarda yer alıyor. Deniz kızı, horoz, manzara resmi, üzüm salkımı, şezlong deseni gibi hepsi birbirinden güzel tasarımlarda sunulan paspas modelleri, tüketiciye kullanım yerine göre seçim yapma olanağı tanıyor. Örneğin çocuklarınız odasına neşeli desenleri ve canlı renkleri seçerken, mutfaklarınız için meyve desenli ya da kahve fincanı desenli bir ürün seçerek, dekorasyon bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz.


Altı kaydırmaz olan ev içi paspaslar arasından seçeceğiniz modelleri kaygan zeminler için güvenlik amaçlı tercih edebilirsiniz. Örgü olan modelleri ise isterseniz oda girişlerinde, isterseniz ölü alanları renklendirmek için süsleme amaçlı kullanabilirsiniz.


Ev içi paspaslar arasından beğendiğiniz ürünü, Tekzen güvencesi ile online olarak kolayca satın alabilir, evinizde küçük dokunuşlarla değişim rüzgarları estirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT