Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Runnerlar


Yemek masalarına hem işlevi hem de şık görüntüleriyle tarz katacak runner çeşitleri, Runnerlar kategorisinde sizleri bekliyor. Dekoratif, şık ve farklı tarzlardaki modeller, sofra düzenine yeni bir bakış açısı katıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip kategoride farklı renk, desen ve tarzda, her masa ölçüsüne uygun ürün bulunuyor.


Apolena, Giz Home, The Mia, Eponj Home, Bosphorus gibi ünlü markaların ürünlerinin yer aldığı kategori; mutfak tekstili başlığının altında yer alıyor. Standart masa örtüsünün aksine daha dar boyutlarda tasarlanan runnerlar, ana masa örtüsünün üzerine örtülerek masa dekorasyonunu tamamlıyor. Spordan klasiğe her tarz ve renkte tasarlanan masa runnerları, her eve ve mobilyaya uyum sağlayabiliyor. Yemek takımınızdaki detayları göz önünde bulundurarak veya çiçek, aksesuar ve mobilyalarınız ile uyum sağlayacak renkler tercih ederek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.


Farklı kumaş türündeki ürünlerde püskül, desen, baskı gibi seçenekler bulunuyor. Dayanıklı ham maddeye sahip mutfak runnerları, masanıza yeni bir hava katarken pratik temizlenebilme özellikleri ile de sizi yormuyor. Çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen ürünler; renk ve desenlerini koruyabiliyor. Kategoride aynı zamanda Amerikan servis modelleri de yer alıyor. Kişiye özel işlev görerek daha konforlu ve şık bir yemek sofrası oluşturmak, servis çeşitleri ile mümkün oluyor. Bunun yanı sıra Amerikan servisleri, runner çeşitleri ile tamamlanarak yeni kombinler oluşturulabiliyor. Tekli satılmasının yanı sıra takım olarak da satılan Amerikan servisi modelleri ile takım ruhunu sofra düzeninize yansıtabilirsiniz.


Birbirinden farklı runner modelleri arasından masanız ve evinize en uygununu seçmek için ürünleri daha detaylı inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü Tekzen güvencesiyle rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT